Вантажоперевезення — що це ?

Вантажоперевезення автомобілями є найпопулярнішою на сьогодні послугою, яка відрізняється швидкими термінами доставки товарів, а також 100% безпекою. Компанія «Мак — Транс» надає послуги з транспортування практично будь-яких вантажів: починаючи від надійного перевезення різної габаритної побутової техніки, і закінчуючи доставкою невеликих і крихких матеріалів для будинку або офісу.

Для того, щоб процес перевезення вашого вантажу пройшов якомога якісніше, важливо звернутися до відомої компанії http://www.mak-trans.com/, яка має в своєму штаті лише найдосвідченіших фахівців у цій сфері. Для стабільних і успішних перевезень, компанії, що займаються наданням даних послуг, довіряють перевезення тільки висококваліфікованим водіям. Вантажники і персонал компанії повинен відрізнятися індивідуальним підходом до кожного завдання або проблеми.

Які машини можна замовити для перевезення ваших товарів?

Важливо знати, що сьогодні існує величезна кількість машин і різних причепів для перевезення вантажів, великою популярністю серед яких користуються:

Платформи для різних негабаритних вантажів. Найчастіше використовуються для транспортування саме будівельної техніки. Такі платформи здатні витримувати середні навантаження, тому здатні вмістити за одну ходку не більше 40 тонн товарів;

Автоцистерни. Являють собою ємності, які здатні вмістити досить великі об’єми рідини. Використовуються тільки для максимально швидкого транспортування наливних вантажів. Не варто забувати, що в автоцистернах є можливість перевозити як харчові, так і нехарчові вантажі. Оптимальні обсяги рідини для перевозу — від 10 до 19 тонн;

Автопоїзд. Вид транспорту, який використовується для перевезення величезної кількості вантажу, загальною масою до 25 тонн. Автопоїзда є великі машини, оснащені об’ємним кузовом і причепом. Дозволяють замовникам провести максимально швидке завантаження і розвантаження вантажу.

Вантажоперевезення по доступними цінами

Вантажоперевезення дозволяють перемістити бажаний вантаж максимально швидко прямо під двері замовника. Для того, щоб не витратити зайві фінанси, намагайтеся вибрати компанію — перевізника, яка спеціалізується саме на необхідному для вас спектрі послуг. Вибирайте надійну фірму з потрібним для вас вантажним автомобілем і причепом.