Малий кутовий диван, і фото можливих варіантів виробів

Зміст

 • 1 Плюси і мінуси
 • 2 Види
 • 3 Розміри
 • 4 Матеріали оббивки
 • 5 Основні правила щодо вибору
 • 6 Відео
 • 7 Фото

Невелика меблі завжди користується попитом, оскільки вона може розташовуватися в будь-якому приміщенні, не займає багато місця, а також сучасні виробники піклуються про те, щоб вона була привабливою і цікавою. Для невеликих віталень або кухонь найбільш часто вибирається малий кутовий диван, фото якого представлені нижче. Вони створюються з різних матеріалів і володіють різноманітними відтінками. Їх вибір ґрунтується на різних факторах, щоб отримати конструкцію, прекрасно вписується в наявне приміщення, а також володіє потрібними параметрами.

Плюси і мінуси

Спочатку важливо розібратися в плюсах і мінусах вибору саме даних предметів інтер’єру. Стандартні маленькі кутові дивани представлені двома секціями та модулем, причому одна з секцій є довжиною, а інша – короткою.

Якщо вибираються великі вироби, то в обох частинах є спинка, що складається з каркаса і будь-якого наповнювача, виконаного з пружних матеріалів. Додатково вони комплектуються подушками, підвищують комфортність застосування конструкції, а також поліпшують її зовнішній вигляд. Нерідко оснащуються вироби м’якими або твердими підлокітниками. Деякі моделі комплектуються додатковими полицями або ящиками, призначеними для зберігання різноманітних елементів і предметів. Якщо є механізм, що дозволяє регулювати кут нахилу спинки або підлокітників, то ширина дивана істотно збільшується.

До плюсів застосування невеликих кутових конструкцій відноситься:

 • вони володіють маленькими розмірами, тому легко вписуються в різні приміщення, не займаючи багато місця і розташовуючись на такій ділянці кімнати, яка зазвичай зовсім залишається невикористаною;
 • вартість виробів вважається доступною за рахунок їх малогабаритності;
 • якщо вибрати конструкції, оснащені ніжками, то вони будуть зручними для застосування навіть у разі невеликого розміру;
 • нерідко вони оснащуються білизняними ящиками, де зберігається постільна білизна або інші елементи;
 • якщо вибрати дивани зі спальним місцем, то вони легко і ефективно застосовуються для постійного сну, причому механізми трансформації можуть бути різними, за рахунок чого вибирається модель, ідеально відповідна габаритами і запитам безпосередніх користувачів;
 • довжина таких виробів звичайно не перевищує 190 см, але навіть такі розміри вважаються досить зручними для сидіння.

Однак, дані конструкції не позбавлені недоліків. До них відноситься те, що вони зазвичай є вузькими і не дуже комфортними для застосування. Неможливо розташувати на них декоративні подушки, оскільки вони повністю закриють всі сидіння. Не оснащуються вони різними полками, підлокітниками, барними стійками або висувними ящиками, так як ці елементи вимагають додаткового простору, а його зазвичай не є в невеликих приміщеннях.

Малогабаритний предмет випускається в обмеженій кількості варіантів, тому нерідко не вдається підібрати до конкретного приміщення оптимальну модель чудово вписується в наявну колірну гаму і стиль.

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Види

Малогабаритні кутові дивани представлені на ринку у величезній кількості різновидів. Їх розміри звичайно не перевищують 190 см, однак допускається вибрати вироби, що відрізняються розмірами, кольорами та способом трансформації.

Спочатку всі види поділяються на розкладні або не розкладні. Останній варіант використовується, якщо не планується за рахунок даного предмета інтер’єру формувати додаткове спальне місце. Зазвичай під сидінням розташовується окремий ящик для зберігання всіляких предметів і елементів. Перед конструкцією допускається встановлювати журнальний столик або зовсім барну стійку, оскільки не потрібно перед нею наявність вільного простору.

Однак, найбільш затребуваним вважається кутовий диван зі спальним місцем. Хоча довжина зазвичай не перевищує 190 см, все одно користуватися конструкцією буде зручно, а найчастіше вона застосовується для гостей, які залишаються на ніч.

Якщо вибирається розкладна конструкція, то важливо вибрати механізм трансформації, оскільки він представлений в різних видах:

 • єврокнижка, відрізняється зручністю трансформації і використання;
 • выкатная, представлена выкатывающимся сидінням, на місце якого встановлюється спинка;
 • дельфін вважається найбільш зручним механізмом для застосування дивана в якості постійного місця для сну;
 • акордеон обирається людьми, які не хочуть, щоб на спальному місці були які-небудь заглиблення, що заважають комфортному сну, тому дана конструкція представлена цілісним матрацом;
 • реклайнер вважається затребуваною конструкцією, оскільки тут відкидається в напівлежаче стан спинка, а під ноги людини, що сидить на дивані, висуваються підставки, що створює комфортні умови для відпочинку і сну.

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийАкордеон
Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийВикочування
Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийЄврокнижка
Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийРеклайнер

Більшість кутових конструкцій є трансформерами, тому довга і коротка частини можуть змінюватися один з одним. При необхідності виріб робиться правостороннім або лівобічним, що дозволяє в будь-який момент часу міняти розташування дивана виходячи з вимог власників будинку.

Деякі виробники в кутових диванах комбінують відразу кілька механізмів, що робить конструкції насправді зручними для постійного застосування.

Якщо вибирається механізм реклайнер, то він представлений у двох видах:

 • механічний, причому для його застосування необхідно докладати певні фізичні зусилля, а інакше розкласти диван просто не вийде;
 • електричний, оснащений відповідним приводом, тому для управління конструкцією використовується стандартний пульт, а також може застосовуватися кнопка, розташована в зручному місці на виробі.

Таким чином, невеликі дивани, ширина і глибина яких не перевищує 190 см, представлені в різних видах, що відрізняються формами, механізмами трансформації і різними додатковими елементами, оснащеними при процесі виготовлення.

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Розміри

При виборі оптимального дивана в будь-яке приміщення, необхідно враховувати, яке саме місце може бути виділено для встановлення даного предмета інтер’єру. З урахуванням цього вибирається потрібний розмір дивана, прекрасно вписується в кімнату.

Оскільки малогабаритні кутові дивани представлені в різних видах, при виборі розміру враховуються деякі особливості:

 • мінімальні габарити сидіння, призначеного для двох людей, рівні 120 см, але комфортним вважається розмір 190 см, оскільки тоді розташуватися на сидінні зі зручністю можуть люди різної комплекції, а при цьому вони не будуть зачіпати один одного ліктями або іншими частинами тіла;
 • центральна частина за довжиною дорівнює приблизно від 230 до 280 см, що забезпечує у разі розкладання вироби оптимальні розміри спального місця, використовуваного будь-якою людиною для повноцінного сну, причому мінімально розмір цієї частини дорівнює 210 см, а інакше скористатися диваном для сну буде просто неможливо;
 • якщо вибирається виріб, що встановлюється на кухні, то допускається, щоб розмір його центральній частині був менший і становить приблизно 190 см, однак він буде не розкладним, тому застосовується виключно для сидіння за столом;
 • важливо вибирати конструкцію у відповідності з комплекцією постійних користувачів, оскільки, якщо люди є достатньо повними, то нерідко занадто вузькі дивани не можуть застосовуватися ними зовсім.

Таким чином, розміри кутових конструкцій можуть бути різними, але найбільш часто вибирається ширина, рівна 190 см, оскільки в цьому випадку виріб можна розташувати практично в будь-якому місці, а також воно буде досить зручним для застосування. Розміри невеликих диванів з різними видами розкладання:

 • дельфін – найчастіше зустрічається модель з габаритами 2220х1580 мм і розмірами спального місця 1550х2100 мм;
 • єврокнижка – при скромних габаритах 1320х2100 мм спальне місце становить 1300х1900 мм;
 • акордеон – спальне місце найчастіше буває 1950х1200 або 1950х1400 мм.

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Матеріали оббивки

В процесі вибору дивана для абсолютно будь-якого приміщення неодмінно враховується його зовнішній вигляд. Він формується за рахунок оббивки, причому вона складається з різноманітних тканин шкіри, а також інших матеріалів, які є синтетичними або натуральними. Вибір залежить від наявних фінансових можливостей, побажань безпосередніх користувачів, а також від зовнішнього вигляду і колірної гами приміщення, де планується встановлювати виріб, оскільки воно повинно чудово вписуватися в кімнату.

Маленькі дивани 190 см оббиваються різними матеріалами:

 • жаккард, що володіє привабливим виглядом і високою якістю, а також невисокою ціною;
 • шеніл, який є доступним матеріалом, стійким перед зносом;
 • гобелен і флок є екологічно чистими і натуральними оббивками, тому їх ціна трохи вище попередніх варіантів;
 • велюр відрізняється надзвичайно прекрасним зовнішнім виглядом, проте догляд за ним вважається складним;
 • шкіра, причому вона може бути натуральною або штучною, а в будь-якому разі з цього матеріалу виходять конструкції, що відрізняються вишуканістю, презентабельністю і неповторністю.

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийВелюр
Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийГобелен
Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийЖаккард
Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийНатуральна шкіра
Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийФлок
Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийШеніл
Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделийЕкошкіра

В процесі вибору оббивки додатково слід звертати увагу на умови експлуатації, оскільки якщо планується встановлювати виріб на кухні, то оббивка повинна бути стійкою перед зміною температури і простий в очищенні.

Забарвлення неодмінно зобов’язана відповідати колірній гамі приміщення.

Будь-які кутові дивани в інтер’єрі маленької кімнати виглядають привабливо тільки у разі, якщо вони є чистими та якісними, тому важливо забезпечувати правильний догляд за оббивкою:

 • не допускається користуватися жорсткими та агресивними хімічними миючими речовинами;
 • дозволяється протирати оббивку тільки мильним розчином;
 • допускається користуватися різними домашніми методами для догляду, наприклад, спиртом, оцтом або содою;
 • не рекомендується встановлювати меблі під прямими сонячними променями, оскільки забарвлення згодом досить швидко потьмяніє від ультрафіолетового впливу.

Таким чином, якщо за диваном 190 см ширини правильно доглядати, то він прослужить довго, а також завжди буде радувати своїм яскравим і незвичайним зовнішнім виглядом.

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Основні правила щодо вибору

Оскільки важливо придбати малогабаритний предмет інтер’єру, треба підходити до його вибору з усією відповідальністю, щоб забезпечити купівлю вироби, прекрасно вписується в інтер’єр і є комфортним в процесі застосування.

При виборі рекомендується дотримуватися деяких порад фахівців:

 • колір повинен підходити особистим уподобанням власників, а також відповідати наявній у приміщенні колірній гамі, а інакше саме виріб буде виглядати непривабливим;
 • для великої кімнати оптимальним вибором вважається модульна конструкція, оскільки є в ній можливість переміщати різні елементи, змінюючи її зовнішній вигляд при коригуванні дизайну приміщення;
 • якщо планується користуватися конструкцією не тільки для сидіння, але і для сну, важливо враховувати наявний механізм, оскільки деякі люди можуть користуватися виключно акордеоном, так як спальне місце представлено цілісним матрацом, а для інших підходить дельфін або єврокнижка;
 • відмінним рішенням вважається підбір дивана таким чином, щоб він встановлювався в кутку поруч з вікном, так як в такому випадку на людей, що сидять на конструкції, буде падати природне світло, і вони зможуть милуватися видом з вікна;
 • для невеликого приміщення вибираються вироби, оснащені плоскої спинкою;
 • розміри повинні підбиратися оптимально для виділеного простору, причому найбільш часто вибирається довжина 190 див.

Таким чином, малогабаритні кутові дивани вважаються затребуваними конструкціями, що встановлюються в невеликих приміщеннях. Вони випускаються багатьма виробничими компаніями, тому представлені у численних формах, розмірах, оббивках, кольорах і параметрах. Правильний вибір певного виробу грунтується на всіх його характеристики, а особливо це актуально для невеликої кімнати, так як в ній неможливо розташувати будь-який вподобаний варіант. Вартість також є важливою, оскільки вона повинна відповідати якості виробу. Якщо зробити грамотний вибір, то буде отриманий диван, що є красивим, зручним і довговічним, тому стане справжньою прикрасою будь-якого приміщення.

Відео

Фото

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий

Маленький угловой диван, и фото возможных вариантов изделий