Кутовий диван на кухню зі спальним місцем, основні характеристики

Зміст

 • 1 Плюси і мінуси
 • 2 Різновиди
  • 2.1 Каркас
  • 2.2 Наповнювач
  • 2.3 Оббивка
  • 2.4 Механізм розкладання
  • 2.5 Наявність додаткових функцій
 • 3 Критерії вибору
 • 4 Відео
 • 5 Фото

На кухні прекрасною альтернативою звичайним стільців виступає диван. Він володіє високою комфортністю використання, а також проводиться багатьма компаніями. Завжди є можливість підібрати конструкцію, що ідеально підходить до певного приміщенню. Затребуваним вважається кутовий диван на кухню зі спальним місцем, що встановлюється в кутку приміщення, що володіє багатьма плюсами і є досить привабливим.

Плюси і мінуси

Дивани зазвичай оснащуються спеціальними ящиками і відділами, для зберігання посуду або інший начиння, застосовуваної на кухні при готуванні або прийняття їжі. Для отримання доступу до цих відсіках досить підняти сидіння. Якщо ж конструкція зовсім є розкладний, то при необхідності вона трансформується так, що виходить місце для сну.

До переваг застосування даних конструкцій відноситься:

 • кухонний кутовий диван зі спальним місцем стає повноцінним елементом для постійного використання для сну, може виручити при відвідуванні власників квартири гостей;
 • випускаються вироби в різних моделях, що відрізняються розмірами, видом, матеріалом виготовлення та параметрами, тому неодмінно для окремої кухні вибирається оптимальний варіант;
 • оскільки використовується кутова конструкція, то вона займає тільки один кут приміщення, але не займається простір, що є корисним і потрібним в процесі готування, причому ідеальним рішенням вона вважається для маленької кухні;
 • кухонний диван є більш комфортним і м’яким у порівнянні зі стандартними стільцями і табуретами;
 • диван розкладачка зручний для сну, відпочинку або сидіння.

Не позбавлені дані вироби деяких мінусів. До них відноситься досить висока вартість в порівнянні зі стільцями. Важливо грамотно підібрати кухонний диван до наявного кутку кухні. Оскільки він встановлюється у приміщенні, де здійснюється процес готування їжі, важливим моментом є те, що він повинен створюватися з якісних матеріалів, не вбирати сторонні запахи. Доводиться звертати увагу тільки на моделі, оббивка яких є легким у догляді, а вони мають високу вартість.

Так як вибирається виріб спеціально для кухні, то хоч воно і є розкладним, але постійно користуватися ним для сну вважається недоцільно, оскільки вбудовується простий механізм, легко виходить з ладу при постійній експлуатації.

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Різновиди

Кухонні диванчики, що встановлюються у певному кутку приміщення, представлені у деяких видах. Вони відрізняються матеріалом створення, причому як каркаса, так і наповнювача і оббивку, а також розмірами і ціною. Вибір залежить від наявного вільного простору для установки конструкції, від фінансового становища власників приміщення, а також від їх бажань і переваг.

Каркас

Маленькі кутові дивани на кухню виконуються з каркаса, наповнювача і оббивки. У процесі їх вибору враховується кожен елемент. Від каркаса залежить, наскільки міцним і довговічним буде виріб. Для його створення використовуються різні матеріали:

 • алюмінієві каркаси відрізняються підвищеним показником міцності, а також є легкими, проте їх вартість вважається високою, тому зустрічаються вони досить рідко за рахунок низької затребуваності;
 • металеві каркаси вважаються жорсткими, міцними і важкими, тому робляться нечасто;
 • дерев’яні каркаси, зібрані актуальною і правильною технологією, є надійними, міцними і довговічними, але недешевими;
 • якщо вибирається недорогий розкладний диван на кухню, то в ньому зазвичай використовується каркас, сформований з ДСП або МДФ, однак він не буде достатньо міцним, а також його строк служби обмежений кількома роками.

Від міцності каркаса повністю залежить термін служби всього предмета інтер’єру, тому не слід применшувати його значимість, а також не рекомендується звертати увагу на найбільш доступні за ціною моделі.

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиАлюмінієвий
Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиДерев’яний
Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиДСП
Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиМеталевий

Наповнювач

Іншим важливим фактором вибору оптимального вироби виступає використовується в процесі його створення наповнювач. На кухні люди зазвичай проводять не надто багато часу, оскільки найчастіше необхідність у цьому виникає лише в процесі прийняття їжі. Однак все одно навіть малогабаритний диванчик повинен бути досить м’яким і комфортним для застосування. Для цього важливо заздалегідь визначитися з використовуваним у процесі його створення наповнювачем.

Найбільш часто кутові дивани для кухні набиваються досить жорстким матеріалом, а спинка складається прямий і тонкою. У цьому випадку формуються оптимальні умови для спини людини в процесі сидіння за такою конструкцією. Якщо вибирається дорога модель, оснащена спальним місцем, то в ній можуть зустрічатися пружинні матраци істотною товщини або легкі і м’які матраци з латексу.

Нерідко в якості набивання використовується м’який поліуретан, тому сидіти на такій конструкції насправді приємно і комфортно. Він іноді посилюється спеціальним волокнистим шаром. Якщо вибираються найбільш недорогі вироби, то у них частіше всього в якості набивання виступає поролон, не має хорошу пружність, а також термін його служби є недовгим, тому буквально через пару років експлуатації продавлюються найбільш часто використовувані місця.

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Оббивка

Кутовий диван на кухню фото якого можна побачити у збірці, створюється із застосуванням різних матеріалів в якості оббивки. Оскільки вибирається конструкція, яка використовується постійно на кухні, вкрай важливо, щоб оббивка формувалася з матеріалів, стійких перед забрудненнями і легкі в догляді.

При виборі оббивки враховуються фактори:

 • легкість у догляді;
 • поглинання запахів;
 • простота усунення різних плям і забруднень з поверхонь;
 • вартість;
 • зовнішній вигляд, що вписується в існуючий інтер’єр.

Найбільш часто невеликі диванчики для кухні купуються з оббивкою з:

 • штучної або натуральної шкіри, причому цей варіант вважається оптимальним для кухні, так як покриття важко забруднити, а різні рідини просто витираються з поверхні, але вартість матеріалу висока, а також в жарку погоду сидіти на виробі буде не комфортно;
 • жаккард вважається непоганим вибором, оскільки володіє невисоким ворсом, а також його зовнішній вигляд є привабливим і цікавим;
 • шеніл представлений щільним і якісним матеріалом, легким у догляді.

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиЖаккард
Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиШтучна шкіра
Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиНатуральна шкіра
Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиШеніл

Бажано, щоб розкладний диванчик перед застосуванням оброблявся спеціальними захисними складами, що забезпечують його стійкість перед появою плям. Практичним і правильним рішенням вважається використання спеціальних знімних чохлів, оскільки при їх забрудненні досить зняти й випрати, після чого вони стають як і раніше чистими і привабливими.

Механізм розкладання

Розкладатися диван може різними способами в залежності від наявного механізму. Наявність спального місця вважається правильним рішенням навіть для кухні, так як при необхідності ним можна скористатися для повноцінного відпочинку або сну.

Найбільш часто розміри кухонних виробів є невеликими, тому спати на них може тільки одна людина. При цьому найчастіше вибирається два найбільш простих і стандартних механізму розкладання.

Механізм дельфін не тільки популярний, але і вважається найбільш надійним і якісним. Вузька частина виробу завжди залишається нерухомою, а ось широка для розкладання витягується вперед. Додатково під сидінням є спеціальний блок, що формує другу частину спального місця. Це дозволяє отримати досить широке спальне місце, що є просторим і рівним, тому відсутні незручні перепади чи інші проблеми, які заважають комфортному сну. Оскільки диван займає певний кут, то і зменшувати така конструкція не буде занадто багато простору на кухні. Є спеціальний відсік, призначений для зберігання постільної білизни або кухонного приладдя.

Механізм акордеон вибирається досить багатьма людьми, оскільки представлений цілісним матрацом, зручним для сну. Навіть якщо є невеликий кутовий предмет, на такому матраці насправді комфортно відпочивати і спати. Проте зазвичай він має досить великими розмірами, тому попереду повинно лишатися досить багато місця для трансформації. Існують вироби з кутом, оснащені та іншими механізмами, але вони вибираються рідше вищевказаних варіантів.

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиАкордеон
Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристикиДельфін

Наявність додаткових функцій

Найчастіше вибираються стандартні вироби, які мають прийнятною вартістю, а їх розміри повністю вписуються в призначене для них місце. Якщо є можливість виділити на покупку більше коштів, то додатково в конструкціях може бути:

 • випускаються вироби з ящиками, призначеними для зберігання різних предметів, елементів, наприклад, постільної білизни або різних приладдя, що використовуються на кухні;
 • зі спальним місцем, що дозволяє користуватися виробом не тільки для сидіння, але і для лежання;
 • з різними підлокітниками, лавками або іншими елементами, що підвищують комфортність застосування виробу за призначенням.

Кожна додаткова функція збільшує вартість конструкції, тому попередньо оцінюється необхідність в тих чи інших елементах. Важливо не тільки грамотно вибрати конструкцію, але і оптимально розташувати її на кухні. Для цього враховується, що вона повинна бути комфортною для застосування, а також не допускається, щоб вона заважало в процесі готування або просто переміщення по приміщенню.

Оскільки вибирається кутове виріб, воно зазвичай встановлюється в кутку навпроти кухонного гарнітура. Оптимально, щоб воно було біля вікна, щоб в денний час забезпечувалося якісне природне освітлення.

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Критерії вибору

При виборі даного предмета інтер’єру неодмінно звертається увага на найважливіші фактори:

 • розмір виробу повністю відповідає наданому для нього місця на кухні;
 • оббивка є легким у догляді, стійкою перед вбиранням запахів;
 • перед покупкою неодмінно оглядається конструкція з усіх боків, щоб переконатися, що відсутні непотрібні складки, що стирчать нитки чи інші проблеми, які говорять про наявність браку;
 • наповнювач зобов’язаний бути щільним, стійким перед деформацією, а від цього повністю залежить термін служби всієї конструкції;
 • не можна забувати про орієнтацію кутового предмета інтер’єру.

Таким чином, вибір даної конструкції – це правильне рішення для невеликої кухні. Воно представлене в декількох різновидах, причому кожен вид має свої параметри. При виборі потрібно орієнтуватися на свої бажання і вподобання, наявні можливості в плані грошових витрат, на оптимальні розміри і якість самої меблів. У цьому випадку буде обрано виріб, ідеально вписується в кухню, зручне для постійного застосування, що володіє красивим зовнішнім виглядом.

Відео

Фото

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики

Угловой диван на кухню со спальным местом, основные характеристики