Фото кутових диванів для залу, характеристики подібних виробів

Зміст

 • 1 Плюси і мінуси
 • 2 Види
  • 2.1 За способом розкладання
  • 2.2 конфігурації
 • 3 Матеріали оббивки
 • 4 Колірне рішення
 • 5 Варіанти розміщення
 • 6 Правила вибору
 • 7 Відео
 • 8 Фото

Практично в кожному залі неодмінно встановлюється диван. Вибирається найбільш зручна, добре вписується конструкція, тому нерідко купуються моделі, кутових диванів для залу, які можна побачити на фото, також вони володіють оптимальними розмірами. Вони встановлюються у певному кутку приміщення, тому навіть якщо вони володіють великими розмірами, все одно не займають багато вільного місця. Перед вибором даних виробів вивчаються їх параметри, а також визначаються відповідні розміри і забарвлення.

Плюси і мінуси

Кутові дивани вибираються як для великих приміщень, так і для маленьких. Вони володіють багатьма важливими плюсами, хоча не позбавлені суттєвих недоліків. Перед їх придбанням оцінюються всі параметри, щоб не помилитися з вибором.

До плюсів виробів відноситься:

 • оригінальний і привабливий зовнішній вигляд, за рахунок якого вони чудово вписуються практично в будь-який інтер’єр;
 • кутовий диван в інтер’єрі маленької вітальні забезпечує створення досить великої кількості місць для сидіння, що особливо актуально для невеликих за розміром квартир, кімнат;
 • зазвичай дані вироби оснащуються спеціальними відсіками під сидінням, де допускається зберігати різні речі, що не вміщаються в шафи або стінки залу;
 • при необхідності сучасні моделі легко трансформуються в прямі конструкції;
 • найчастіше купується кутовий диван зі спальним ложі, що дозволяє додатково використовувати його як місце для сну, причому сучасні виробники формують їх таким чином, щоб вони були дійсно комфортними, безпечними для регулярного сну.

Однак, враховуються деякі мінуси придбання цих виробів:

 • виникають складності при процесі їх занесення в квартиру, оскільки нерідко дані конструкції просто не входять наявні в дверні отвори, причому навіть в складеному стані, тому перед покупкою слід виміряти дані параметри;
 • великі дивани даного різновиду для вітальні виглядають громіздко, непривабливо в маленькому приміщенні, тому за рахунок них просто псується зовнішній вигляд залу;
 • неможливо підняти виріб на звичайному пасажирському ліфті, тому для людей, які проживають на високих поверхах багатоквартирних будинків, є складнощі з підняттям даного предмета на потрібний поверх.

Інтер’єр віталень з кутовим типом м’яких меблів в більшості випадків виглядає привабливо і цікаво. Встановити вироби можна в різних кутах приміщення, причому найбільш часто в тих ділянках, які не використовуються для інших цілей. Добре виглядають в кімнатах, що володіють незвичайною формою і розміром.

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Види

Якщо було прийнято рішення про придбання саме даного предмета інтер’єру, важливо грамотно підійти до його вибору. Для цього спочатку визначається, чи буде виріб оснащено додатковим спальним місцем чи ні. Більшість сучасних виробників випускають розкладний диван у вітальню. Дивани для вітальні зі спальним місцем можуть оснащуватися різними механізмами трансформації.

Таким чином, вироби можуть бути:

 • немеханизированными;
 • механізованими.

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийНемеханізований
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийМеханізований

Немеханізовані моделі оснащуються спинкою, яка фіксується в одному положенні, тому вона не може висуватися вперед або назад. Для підвищення комфортності їх використання вони зазвичай оснащуються зручними підлокітниками або м’якою лавкою для ніг. Є прекрасним рішенням для дуже маленьких приміщень, де просто немає місця для трансформації великий конструкції. До плюсів таких виробів відноситься доступна вартість, легкість установки навіть в маленьких кімнатах. Вони є міцними, надійними, а також довговічними за рахунок відсутності легко ламаються і виходять з ладу механізмів. Однак, вибираючи такі дивани, враховується, що не створюється додаткове спальне місце, а також немає багатьох важливих функцій.

Механізовані конструкції оснащуються різними видами механізмів, з допомогою яких забезпечується трансформація дивана. Утворюється просторе, зручне спальне місце, причому воно може постійно застосовуватися людьми для повноцінного сну. Механізм може бути представлений еврокнижкой або дельфіном, акордеоном або іншими механізмами. Всі дані варіанти володіють високою надійністю, створюють просторе, зручне спальне місце. Є можливість встановити спеціальні бокси, призначені для зберігання білизни. Трансформація є легкою, простою, тому впоратися з процесом може навіть дитина. У складеному стані дивани компактні, зручні. До мінусів відноситься недовгий термін служби за рахунок крихкості деяких компонентів механізму. Для трансформації важливо, щоб перед виробом було досить багато місця. Доводиться постійно збирати і розбирати конструкцію, якщо вона використовується для сну регулярно.

Таким чином, в інтер’єрі вітальні кутові сучасні та практичні дивани виглядають цікаво і гарно, а також представлені у різних видах, вибір яких залежить від бажань і можливостей майбутніх власників.

За способом розкладання

Якщо вибирається розкладна конструкція, то важливо визначитися, яким механізмом трансформації вона буде оснащена. Існує багато варіантів, причому кожен володіє своїми особливостями, тому важливо орієнтуватися на смаки і бажання безпосередніх користувачів. Найпопулярнішими видами є:

 • дельфін — дана конструкція вважається дуже популярною. Розкладка виконується вперед, в результаті чого виходить рівна поверхня. Механізм відрізняється надійністю і міцністю, а також трансформація може виконуватися навіть дитиною. Однак, він є дорогим;
 • єврокнижка — популярний і недорогий механізм. У ньому відсутні які-небудь складні і дорогі частини, причому оснащується їм безліч диванів. Класичні дивани з даним механізмом доступні за ціною;
 • акордеон — є популярним за рахунок того, що в ньому є цілісний матрац. Після трансформації вироби немає на спальному місці ніяких заглиблень і поділів, що забезпечує високу комфортність для сну;
 • пума — механізм відрізняється підвищеною міцністю, причому в процесі трансформації ніякі деталі не рухаються по підлозі, тому на покритті не виникають подряпини або інші проблеми.

Таким чином, варіантів розкладання є безліч, тому вибір залежить від уподобань і бажань майбутніх власників, а також від наявних грошових коштів на покупку.

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийАкордеон
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийДельфін
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийЄврокнижка
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийПума

По конфігурації

Розміри і форми кутових виробів можуть бути різними. Сучасні виробники випускають величезну кількість конструкцій, що володіють різними відзнаками. Тому для кожного приміщення вибирається оптимальна модель. Вироби відрізняються глибиною і висотою, довжиною та формою.

Великі і красиві дивани зазвичай підходять для значних за розміром вітальнях, а також нерідко виступають в якості засобу для зонування наявного простору. Для невеликих квартир оптимальним вибором вважаються невеликі вироби, затишно розташовані в одному кутку зали.

Форми також можуть істотно відрізнятися:

 • півколо використовується для розмежування простору за рахунок спинки, а також дані вироби є безпечними і зручними;
 • трансформер, що дозволяє при необхідності міняти місцями довгу і коротку частини, тому зміна обстановки є простим процесом;
 • комплект з кріслом забезпечує чудовий зовнішній вигляд будь-якої кімнати.

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийНапівкруглий
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийЗ кріслом
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийТрансформер

Таким чином, вибір кутового дивана для вітальні вважається простим, якщо точно знати, якими особливостями і параметрами він повинен володіти. Якщо вибирається незвичайна конфігурація, важливо враховувати, що вона повинна добре вписуватися в існуючий інтер’єр і стиль залу.

Матеріали оббивки

При створенні будь-якого дивана вибирається оптимальний матеріал для формування оббивки. Найбільш популярними вважаються:

 • штучна чи натуральна шкіра — з цих матеріалів виходять вишукані і незвичайні конструкції, вписуються в будь-який інтер’єр. Вони виглядають презентабельно і яскраво, а також не вимагають специфічного догляду;
 • натуральні тканини — сюди відносяться численні тканини, які є простими у догляді, екологічно чистими і привабливими. Найчастіше використовуються бавовна, жаккард, гобелен, шовк. При правильному їх створенні забезпечується довгий термін служби оббивки і стійкість яскравого забарвлення перед вигорянням навіть у разі, якщо на диван постійно падають прямі сонячні промені;
 • штучні тканини — сюди відноситься флок або мікрофібра, а також велюр. Всі ці види є якісними, доступними за ціною, красивими і легкими у догляді. Вибір залежить від фінансових можливостей і побажань майбутніх власників.

Таким чином, оббивка формується з різних матеріалів, тому важливо вибрати оптимальний варіант для користувача. Самими міцними і практичними варіантами вважаються:

 • тефлоновий матеріал – відмінно відштовхує бруд;
 • флок антивандал – не вбирає вологу;
 • шкіра – для догляду досить протерти вологою ганчіркою;
 • екошкіра – легко переносить вологе прибирання;
 • велюр – щільний матеріал;
 • антикоготь – підходить для власників домашніх тварин.

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийАнтивандальна
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийВелюр
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийТефлоновий флок
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийЕкошкіра
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийНатуральна шкіра
Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделийАнтикоготь

Кольорове рішення

Фото кутового дивана для залу представлені в численних видах, причому відрізняються один від одного виробу не тільки розмірами, але і забарвленнями. В процесі вибору оптимального кольору враховується колірна гамма приміщення, де буде розташовуватися диван.

Відмінним рішенням вважається чорний, білий або червоний колір. Дані відтінки вважаються оригінальними, а вироби від них виглядають яскраво і незвично. Вони стають неповторним акцентом в будь-якій кімнаті.

Колір часто залежить від матеріалу обшивки, оскільки деякі тканини і шкіра не можуть забарвлюватися в певні відтінки.

Існує декілька часто зустрічаються комбінацій:

 • світла кімната – диван може бути підібраний в контрастному кольорі і бути акцентним плямою. Також можна підібрати світлий диван, але в цьому випадку контрастними елементами повинні виступати елементи декору;
 • поєднання світлого і темного – світла меблі буде чудово виглядати на тлі темних стін. Темний диван також виграшно виглядатиме на світлому фоні.

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Варіанти розміщення

Важливо не тільки правильно визначитися з моделлю, але і вибрати місце для її встановлення. При цьому враховуються деякі рекомендації:

 • вибирається кут, не використовується для інших цілей;
 • важливо, щоб після установки конструкції вона ніяким чином не заважало в процесі ходіння по кімнаті;
 • при грамотному розташуванні на кухні з допомогою дивана ділиться один простір на кілька окремих функціональних зон;
 • якщо планується регулярно користуватися спальним місцем, то важливо, щоб перед виробом залишалося досить багато вільного місця для трансформації і комфортного сну.

Додатково при процесі вибору місця розташування дивана враховуються бажання власників приміщення, оскільки має створюватися цікава і красива обстановка.

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Правила вибору

Як вибрати конструкцію? Для цього неодмінно враховуються найважливіші фактори:

 • розмір повинен підходити приміщення;
 • колір зобов’язаний відповідати кольоровій гамі кімнати;
 • форма вибирається з урахуванням призначення дивана;
 • оббивка повинна бути легким у догляді, привабливим.

Таким чином, для вітальні вибір кутового дивана вважається відмінним рішенням. Важливо грамотно підібрати конструкцію з урахуванням різних принципів, факторів, а також правильно розташувати її в приміщенні, щоб вона була комфортною для використання.

Відео

Фото

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий

Фото угловых диванов для зала, характеристики подобных изделий