Двоярусний диван, характеристики та головні особливості виробів

Зміст

 • 1 Переваги та недоліки
 • 2 Різновиди моделей
 • 3 Базова комплектація
 • 4 Матеріали оббивки
 • 5 Який краще вибрати
 • 6 Відео
 • 7 Фото

Стандартний набір м’яких меблів складається з дивана і двох крісел. Ці предмети присутні майже в кожній вітальні, а двох’ярусний диван трансформер є унікальною сучасною моделлю, яка прикрасить своїм естетичним виглядом інтер’єр, і дозволить з максимальним комфортом відпочити не тільки членів сім’ї, але й гостям, які залишилися на ніч. Меблі володіє особливою компактністю і функціональністю. Диван легко скласти або розкласти, з нескладними діями впорається навіть підліток. Зручна трансформуються модель відрізняється особливостями конструкції, формою і способом роботи механізмів.

Переваги і недоліки

Двоярусний диван трансформер воліють придбати сімейні пари, які мають двох дітей. Вигода від такої покупки цілком очевидна: у дитячій звільняється необхідний простір для ігор або занять творчістю, вся обстановка набуває певний затишок і привабливість.

Вечірня церемонія підготовки до сну перетворюється в захоплюючу пригоду, тому що двоярусні ліжка просто обожнюють діти всіх віків. В особливому пошані верхня полиця – зверху все виглядає по-іншому. Якщо діти ще маленькі, їм не можна довіряти процес складання трансформера. Цю роботу краще виконати самостійно.

Перед тим як вибрати вподобану модель двох’ярусного дивана слід ближче познайомитися з головними достоїнствами і недоліками трансформується конструкції.

Достоїнствами трансформера вважаються:

 • економія площі — придбання додаткових квадратних метрів є великим плюсом в обмежених умовах малогабаритної квартири;
 • компактність — двоярусний диван може одночасно виконувати функцію просторого спального місця для двох осіб і зручного місця для денних ігор і вечірнього відпочинку;
 • функціональність — деякі моделі трансформерів виробники наділяють додатковими полицями для книг або невеликих предметів інтер’єру;
 • економічність — купівля зручного двох’ярусного дивана обійдеться значно дешевше, ніж придбання двох стандартних ліжок.

Недоліків у даній моделі небагато, але їх слід враховувати:

 • можливість травм — не виключена імовірність падіння з верхньої полиці, тому для маленьких дітей краще вибирати моделі з бортиком;
 • труднощі трансформації — дитина до 12 років не впорається без допомоги батьків з процесом складання або розбирання спального місця.

Дані недоліки є скоріше запобіжними заходами, які легко виправити.

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Різновиди моделей

Популярність моделі спонукала виробників створювати все нові конструкції прекрасних двоярусних ліжок. Сьогодні серед усього різноманіття трансформерів виділяються:

 • складовою;
 • диван шафа;
 • відкидний;
 • трансформер;
 • горище.

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийГорище
Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийДиван шафа
Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийТрансформер
Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийВідкидний

Складовою диван досить практичний, його можна расстыковать і отримати замість одного спального місця — два стандартні ліжка. Це дуже зручно, якщо ведуться палкі суперечки і діти не можуть визначитися: хто буде займати нижній, а хто верхній поверх. Модель передбачає внизу м’який просторий диван.

Зручні двоярусні моделі можуть створюватися в комплекті з відкритими поличками, комодами і шафами. Це виконаний в єдиному стилі функціональний набір предметів меблів. Основною перевагою моделі вважається відносно невелика висота і мінімальна відстань між поверхнями для сну. У зібраному положенні два поруч розташованих спальних ложа займають невеликий простір.

Відкидна конструкція складається з вбудованих один над одним відкидних ліжок. Якщо всі попередні моделі значно економили корисну площу, то в цьому варіанті розташування спального місця облаштовано максимально компактно. Це відбувається із-за того що сама широка горизонтальна поверхня в зібраному вигляді розташовується паралельно стіні. Фахівці визнають, що це один з найбільш ергономічних і раціональних методів облаштування невеликий по площі дитячої кімнати.

Одним з дивних винаходів людства є диван трансформер. Конструкція легко трансформується в двоярусне ліжко. Компактна модель легко поміститься в невеликому дачному будиночку або в кімнаті, де проживає молода родина з дітьми. Диван трансформується одним підйомним рухом, не вимагає додаткових дій під час процесу складання або розбирання. Увечері диван трансформер – два повноцінних спальних ложа, вдень — місце відпочинку всіх членів родини.

Цікава назва горище конструкція отримала завдяки облаштованій на рівні другого ярусу двоспальним ліжка. Забиратися на таку цікаву ліжечко можна по сходах, вони одночасно є місткими висувними шухлядками. Під ліжком найчастіше розташовується шафа і широкий письмовий стіл. Функціональний набір має у своєму складі всі необхідні предмети меблів і займає в два рази менше місця, ніж повноцінний дитячий гарнітур.

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Базова комплектація

З першого погляду може здатися, що двоярусна конструкція – це дуже складна конструкція. Але насправді в комплектацію входить обмежена кількість деталей, які відмінно справляються з покладеним на них завданням.

Незалежно від висоти і розміру всі моделі мають однаковий набір елементів:

 • нижній матрац — в складеному стані використовується в якості базового сидіння дивана трансформера;
 • верхній ярус — спальне ложе має невелику огорожу і знімну сходи;
 • ортопедичні ламелі — обидва спальних місця наділяються міцним каркасом, що забезпечує вільний доступ повітря.

Основний каркас цієї різновиди дивана створюється з металу покритого полімерними матеріалами. Для забезпечення більшої безпеки всі виступаючі частини трубчастого каркаса закриваються пластиковими заглушками. В якості наповнювача для ортопедичних матраців використовується холлафайбер, поліуретан або дорогий рідше латекс. Кількість подушок може бути різним від 2 до 6 штук. На них надягають знімні чохли.

Для облаштування дитячої краще вибрати конструкцію, обладнану вбудованим освітленням. Маленька дитина зможе самостійно включити нічник у вечірній час.

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Матеріали оббивки

Якщо дивани з двома ярусами використовуються для облаштування дитячої кімнати, то в цьому випадку перевагу слід віддавати виключно натуральним, гіпоалергенним оббивних матеріалів.

Найчастіше для створення оббивки вибирається:

 • льон;
 • бавовна;
 • флок;
 • скотчгард.

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийЛьон

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийСкотчгард

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийФлок

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийБавовна

Сучасні штучні матеріали виробляються з використанням вторинної природного сировини, тому їх теж можна розглядати в якості верхнього покриття для диванів трансформерів. Особливою популярністю користуються такі матеріали:

 • форест;
 • куртізан;
 • шеніл;
 • арпатек.

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийАрпатек
Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийКуртізан
Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийФорест
Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделийШеніл

Двох’ярусне ліжко призначена для активного використання, тому оббивний матеріал повинен володіти особливою міцністю і довговічність. Маленькі діти під час гри можуть забруднити поверхні пластиліном, фарбами або фломастерами. Щоб через час оббивна тканина не втратила свій привабливий зовнішній вигляд, вона повинна легко митися і очищатися від забруднень.

Який краще вибрати

Для дітей «двоповерховий» диван вибирається з урахуванням їх віку. Зовсім маленьким дітям до десяти років більше підходять ліжка розміром 70х160 див. Для підлітків розміри спального місця повинні бути в межах 90х200 див.

Якщо в сім’ї діти мають різний вік, то потрібно орієнтуватися на старшу дитину і вибирати моделі, призначені для дорослої людини. Висота всієї конструкції в розбірному вигляді становить приблизно 180 см. Для маленьких дітей існують моделі з висотою близько 120 див. Особливу увагу слід приділити матеріалу, з якого зроблений трансформер. Найбільш якісні моделі виготовляються з цінних порід деревини, наприклад, дуба або бука. Моделі, зібрані з сучасних ЛДСП або МДФ не відрізняються особливою надійністю. Деревноволокнисті плити краще використовувати для створення висувних скриньок або відкритих полиць.

Драбини виготовляють з хромованого металу або дерева. Більш зручною для підйому на верхній ярус вважається дерев’яна драбина, яка має невеликий нахил. Виробники рідко випускають моделі з такою конструкцією, тому для забезпечення більшої безпеки необхідно віддавати перевагу плоским широким сходами.

Колір і фактура оббивного матеріалу вибирається у відповідності з вже вибраним стилем. Крім цього необхідно врахувати інтенсивність, з якою планується експлуатувати меблі. Для дитячого дивана трансформера можна пошити змінні чохли – це допоможе зберегти оббивку дивана від різних забруднень.

Ще в меблевому салоні необхідно самостійно перевірити роботу механізму трансформації. Фахівці рекомендують зібрати і розібрати двоярусну модель кілька разів. Якщо трансформація проходить з великими труднощами, не варто сподіватися, що механізм розробиться від покупки такого виробу краще відмовитися. Вибираючи двох’ярусний диван, не потрібно економити, краще віддати перевагу якісної та довговічної моделі від відомих і перевірених виробників.

Відео

Фото

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий

Двухъярусный диван, характеристики и главные особенности изделий