Дивани з ортопедичним матрацом для щоденного використання, огляд найбільш зручних варинтов

Зміст

 • 1 Переваги та недоліки
 • 2 Типи матраців
 • 3 Різновиди
  • 3.1 В залежності від форми виробу
  • 3.2 За методом розкладання
 • 4 Каркас
 • 5 Матеріал оббивки
 • 6 Як правильно зробити вибір
 • 7 Відео
 • 8 Фото

Замислюючись про здоров’я, варто відзначити, що настільки звичну зручне ліжко можуть замінити ортопедичні дивани для сну. Функціональність такої речі довго пояснювати не варто, дивани з ортопедичним матрацом для щоденного використання буде ідеальним доповненням вітальної кімнати. Виробники подбали про безліч варіантів вибору моделей, від типу пружинного матраца або безпружинного до механізму розкладання. Це не тільки економія простору, але і можливість придбати дитячий диван з ортопедичним матрацом. Вночі він перетворюється в широку ліжко, на якій вільно можуть спати двоє людей.

Переваги і недоліки

Купуючи ортопедичну модель для щоденного сну потрібно знати всі плюси та мінуси виробу, яку вибрати оббивку, придбати виріб з ящиком або без, з яким видом каркаса.

Переваги подібних виробів в наступному:

 • головним плюсом придбання продукції з ортопедичним матрацом для щоденного використання є його анатомічні характеристики. Зручність у використанні, поєднання зі здоров’ям хребта – це ідеальний варіант спального місця. Матрац під час сну набуває контури людського тіла, рівномірно розподіляючи навантаження. Відпочинок, зняття напруги – не єдині плюси;
 • виробника не ставлять в безвихідь покупців, тому пропонують на ринку широкий асортимент товару різних кольорів, форм диванів;
 • різні розміри диванів з позитивним ефектом дозволяють придбати вироби під будь-які габарити квартири;
 • поєднуючи диван і ліжко в одному виробі, можна заощадити кошти, розмістивши його у вітальні або квартирі-студії;
 • надійність механізмів і довгий термін служби, тонкий матеріал каркаса не витримає великих навантажень.

Недоліки у конструкції також є:

 • висока цінова категорія, так як використані складні механізми трансформації та матеріали;
 • незважаючи на те, що використовуються як більш дешеві, так і дорогі тканини оббивки, можуть бути видні стики, шви;
 • ортопедична продукція може злежуватися, і незабаром потрібно буде замінити його новим.

Переваги все ж перевершують недоліки, якщо користуватися виробом дбайливо, він може прослужити багато років без поломок. Ортопедичний матрац на диван завжди потрібно буде складати, але така дрібниця коштує здорового сну людини.

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Типи матраців

Диван, використовуваний в якості ліжка, повинен стати зручним місцем відпочинку, тому виділяють різновиди матраців:

 • пружинні:
 • безпружинні.

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовБезпружинний

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовПружинний

Основа спального місця повинна бути зручною і підходити для здорового щоденного сну. Диван ліжко ортопеди рекомендують дорослим і дітям, розкладний механізм зручний у використанні, може бути компактним в складеному вигляді. Більшою популярністю мають пружинні матраци, внутрішня частина яких представляє собою сам пружинний блок, чохол і наповнювач.

Блок матраца може бути з залежними один від одного (з’єднаними) або незалежними пружинами (окремо один від одного). Вироби з залежним блоком більш міцні і мають спеціальні вузли фіксації, чим можуть підтримувати тіло людини. Такі матраци витримують вагу до 180 кілограм на метр квадратний. Так як пружини в постійному тиску, матрац може швидко втратити пружність. Якщо ж блок має незалежні пружини, це більш зручно, так як поруч сплячі дві людини не будуть заважати один одному. Матрац може продавлюватися тільки під тілом людини, але це не буде заважати спати іншій людині. Ортопедичні дивани з блоком незалежних пружин коштують дорожче, але якість повністю виправдовує ціну.

Вироби з анатомічним матрацом і пружинним блоком мають різні ступені жорсткості, і лікарі ортопеди рекомендують вибирати їх, визначивши вік і стан здоров’я. Для дітей і підлітків підходять вироби середньої жорсткості, так постава не деформується під час сну. М’які матраци набувають літнім людям, щоб виріб повторювало вигини тіла людини. Вибирають такі матраци не тільки за кількістю пружин, але і з наповнювачем, саме він впливає на жорсткість матраца. Вони бувають з кокосової стружки, бавовняного або вовняного волокна, повсті, кінського волосу, натурального латексу або матеріалів з ефектом пам’яті контурів тіла людини.

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Безпружинні матраци, маючи лише дві складових чохла і наповнювача, представлені різноманітністю моделей. Рівні жорсткості також можна підібрати залежно від віку людини та анатомії його тіла. Важлива також товщина матраца при виборі, тонкий буде менш міцним і не таким довговічним.

Різновиди

Для щоденного сну виробники створили безліч моделей і конструкцій з механізмом ліжок. Механізми трансформації визначають приналежність до видів за формою, методом розкладання, каркаса і матеріалу оббивки.

В залежності від форми виробу

Вибирати розкладне виріб у вигляді дивана для спальні або вітальні стоїть за його зовнішнім виглядом, параметрами і формі. За формою дивани можуть бути:

 • кутові;
 • прямі.

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовПрямий

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовКутовий

Кутові дивани найчастіше представлені великих розмірів, їх встановлюють великогабаритних квартирах. Це широке сидіння для вітальні і комфортабельне спальне місце для щоденного сну. Розкладний диван такого плану може мати конструкцію типу дельфін або ягуар, який замінить повноцінне ліжко. Диван купується так, щоб він служив для повноцінного сидіння і крім цього був модульною системою.

Пряма конструкція диванів користується найбільшим попитом серед покупців, так як сидіння може розкладатися чи ні. Диван-ліжко з анатомічним матрацом пряма підходить для малогабаритних квартир, особливо якщо в ній відсутній механізм розкладачки.

За методом розкладання

При виборі дивана насамперед слід ознайомитися з механізмами розкладання диванів з ортопедичними матрацами:

 • єврокнижка – найпопулярніший вид дивана на сьогоднішній день. Механізм являє собою викочування сидіння вперед, після чого друга половинка або спинка опускається. Дивани выкатные вперед з ортопедичним матрацом мають білизняні ящики і після розкладання стають рівними, придатними для щоденного відпочинку вночі;
 • диван книжка з анатомічним матрацом представлений конструкцією клік-клак, яка відрізняється від єврокнижки тим, що може мати положення напівлежачи або напівсидячи по клацанню у сидінні. Така конструкція поєднує в собі рівну повноцінне ліжко вночі і компактне сидяче місце днем. Додаткові ящики доповнять диван, в них міститься досить велика кількість речей. При установці біля стін важливо пам’ятати, що необхідно залишити зазор, так як при розкладанні спинка змінює становище, і ширина збільшується;
 • ортопедичний диван акордеон представлений механізмом трансформації гармошка, має досить місця для відпочинку. Диван акордеон з ортопедичним матрацом досі користується популярністю, так як простий у складанні. Диван акордеон без підлокітників більш популярна модель, вона легка в експлуатації і займає мало місця. Конструкції не потрібно додаткове місце біля стіни при розкладанні, що приваблює покупців, а також є можливість вибрати крісла ліжку з таким же механізмом;
 • диван дельфін являє собою конструкцію, яка розкладається за допомогою прихованої петлі, потягнувши за яку висувається спальний блок, в складеному стані він знаходиться під сидінням. Після висунення спального місця він піднімається на один рівень з сидінням і перетворюється на рівну поверхню, як повноцінне ліжко;
 • дивани французька розкладачка з анатомічним матрацом являє собою конструкцію трансформер. Механізм розкладання здійснюється вперед, і після розкладання диван стоїть на металевих ніжках. В розкладеному вигляді спальне місце не буде ідеально рівним, і такі механізми не мають ящика для білизни. Американська модель розкладачки набагато краще, вона більш рівна і полегшить біль у хребті під час сну.

Варіанти конструкцій підбираються залежно від статури і потреб господарів, можуть бути з білизняним ящиком або без, також зустрічаються моделі з підлокітниками або подушками замість них.

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовАкордеон

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовДельфін

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовЄврокнижка

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовКнижка

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовФранцузька розкладачка

Каркас

виробу, який може мати металеву основу йди дерев’яну. Дивани на металлокаркасе відрізняються більшою довговічністю і міцністю, але і коштують відповідно дорожче.

Вироби на металлокаркасе з практичним матрацом мають більше переваг:

 • основу конструкції може витримувати високі температури;
 • вологість не страшна;
 • каркас має спеціальне антикорозійне покриття;
 • всередині не буде утворюватися цвіль або грибок, так як є отвори для провітрювання;
 • виключена поява комах і паразитів, які можуть водитися в дерев’яних конструкціях;
 • збірка вироби вимагає зварювання та з’єднання болтами, щоб не використовувати токсичний клей.

Дерев’яний каркас поступається по міцності, довговічності металевих, він має менший строк служби, може псуватися вологою. Найбільш міцними матеріалами для дерев’яного каркасу є береза і дуб. Альтернативою натуральному дереву може стати багатошарова фанера, варіант дешевший, але при належному догляді прослужить не один рік.

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовДерев’яний

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовМеталевий

Матеріал оббивки

Дитячий ортопедичний диван або дорослий повинен бути обтягнутий міцною і якісною оббивкою, це може бути тканина або шкіра, мікрофібра або велюр та інші. Матеріали мають тефлонову просочення, такі як майкровелюр або флок. Переваги і недоліки визначає покупець у використанні, але найчастіше в квартирі використовують тканинну оббивку.

Якщо диван з практичним ортопедичним підставою призначений для щоденного використання, то шкіряне покриття буде не дуже зручним, кращим варіантом буде тканину, наприклад, жаккард. Плюсами вибору такого матеріалу є те, що він довго не втрачає зовнішню привабливість, а також представлений безліччю відтінків для будь-якого інтер’єру. З мінусів можна виділити непрактичність матеріалу, він може вицвітати, погано переносить вологість у кімнаті.

Довговічним вибором є шеніл, він міцний, міцний, його добре мити. Такий матеріал, як рогожка, зовні схожий на тканину, з якої шиють мішки, попит на нього невеликий із-за неприємного відчуття при дотику до нього. Флок – це матеріал, який може прослужити довго, якщо його не дряпати, не створювати ефект пара. Використовується штучна замша – міцна тканина, практична, не найдорожча.

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовВелюр

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовЖаккард

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовМікрофібра

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовНатуральна шкіра

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовФлок

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтовШеніл

Як правильно зробити вибір

Перед покупкою дивана для щоденного використання потрібно визначитися, де він буде стояти, як часто буде розкладений. Виріб варто вибрати виходячи з навантажень і ваги тіла людей, які будуть кожен день спати на ньому. Металокаркас буде більш практичним, зносостійким варіантом, а також слід звернути увагу на розміри, форму дивана.

Для малогабаритних віталень кімнат підійде більше прямий диван, який може бути на металлокаркасе з ортопедичним підставою, різновиди єврокнижка або розкладачка.

Не варто зупинятися на варіанті певної оббивки тільки через красу, практичність має першочергове значення. У разі вибору дитячого дивана на металлокаркасе з ортопедичним підставою для дитини варто ознайомитися з документами, сертифікатами якості у менеджерів магазину, щоб товар був безпечний, підходив за віком. При огляді вироби варто перевірити шви, контури виробу, вони повинні бути рівними, якщо матрац занадто тонкий, то від покупки краще відмовитися. Практично завжди господарі хочуть мати білизняний ящик для складання постільної білизни, інших речей, що замінює комод.

Вартість має значення, особливо якщо він купується не на один день, а для щоденного сну, тому економити на здоров’я не варто. Купуючи диван з ортопедичною конструкцією, варто вибрати відповідну форму, модель, а також механізм складання, краще вибрати товстий наповнювач, ніж тонкий. Найбільш міцними є акордеон, дивани розкладне ліжко з ортопедичним матрацом, клік-клак, зроблені на металлокаркасе з ортопедичними елементами. Тепер ви знаєте як вибрати диван, який зможе забезпечити здоровий сон.

Відео

Фото

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов

Диваны с ортопедическим матрасом для ежедневного использования, обзор самых удобных варинтов