Диван на кухню вузький прямий, основні правила вибору виробів

Зміст

 • 1 Переваги та недоліки
 • 2 Різновиди
  • 2.1 За типом конструкції
  • 2.2 За механізмом розкладання
  • 2.3 Зі спальним місцем або без
  • 2.4 З ящиком для зберігання
 • 3 Розміри
 • 4 Матеріал оббивки
 • 5 Поради по вибору і розміщення
 • 6 Відео
 • 7 Фото

Кухня – це найважливіша кімната в будь-якому будинку, що виступає уособленням домашнього затишку і тепла. Її облаштування – це складна робота, що вимагає ретельної оцінки параметрів кожного предмета інтер’єру. Додатково купуються елементи повинні бути стійкими перед забрудненнями, оскільки велика ймовірність в процесі готування попадання на них різних продуктів або рідин. Найбільш часто вибирається диван на кухню вузький прямий, який володіє прекрасним виглядом і численними перевагами, тому є ідеальним вибором як для великої, так і для маленької кімнати.

Переваги і недоліки

Дивани, призначені для кухні, вибираються досить часто, так як виступають прекрасною альтернативою стандартним стільців. Вони встановлюються уздовж стіни або в кутку, тому не займають багато місця. Додатково забезпечують комфортність сидіння за столом.

Для невеликого приміщення відмінним вибором вважається вузький диван на кухню. Він встановлюється уздовж стіни, не займаючи багато місця. В іншому випадку неможливо буде просто пересуватися по кімнаті. До плюсів вибору даної меблів відноситься:

 • на дивані комфортно і зручно розміщується кілька осіб, причому вони сидять таким чином, щоб не заважати іншим людям, що пересуваються по кімнаті;
 • нерідко вибирається розкладний предмет, причому після трансформації може формуватися додаткове спальне місце або спеціальний місткий ящик, де ефективно зберігається посуд або інші предмети, використовувані на кухні;
 • випускаються дані конструкції в численних стилях і кольорах, тому є можливість підібрати модель чудово вписується в наявну кольорову гаму або дизайн приміщення;
 • оскільки диванчик є прямим, то його допускається встановлювати практично в будь-яке місце кімнати, що ускладнене з кутовими моделями, тому при необхідності виріб легко переміщається з одного місця на інше.

Вироби не позбавлені деяких недоліків:

 • якщо потрібно конструкція, що володіє значними розмірами, істотною місткістю, то вона може не вписатися в маленьку кімнату за габаритами;
 • більшість виробників випускають комплекти (диван, стіл та стільці) з кутовими диванами, а от знайти такий комплект з прямою конструкцією важко, тому часто стільці істотно відрізнятися за зовнішнім виглядом від інших елементів;
 • прямі вироби займають велику частину стіни, тому тут не вийде встановити додатково який-небудь предмет, наприклад, дитячу коляску, кулер або інші деталі, що перебувають найчастіше на кухні.

Таким чином, вузькі дивани в кухню володіють як плюсами, так і мінусами. Перед їх придбанням слід оцінити всі параметри, щоб зробити правильний вибір. Перед покупкою даного предмета інтер’єру неодмінно вимірюється наявний простір в кімнаті, щоб виріб зайняло оптимальне місце.

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Різновиди

Існує досить багато таких моделей, що відрізняються різними особливостями і властивостями. До основних відмінностей відноситься:

 • наявність додаткових елементів;
 • розміри;
 • матеріал каркаса і оббивки.

Саме вузькі конструкції вибираються найчастіше, оскільки є ідеальним вибором для маленької кухні, де неможливо виділити досить місце для розташування більш габаритної, зручною меблів.

За типом конструкції

Для невеликих кухонь більше підійдуть прямі дивани, які по своїй конструкції можуть бути:

 • нерозбірний – займає мінімум місця;
 • диван – днем така конструкція використовується як диван, а вночі – як місце для сну;
 • міні диван – відмінно підходить для малогабаритної кухні і найчастіше розташовується біля вікна.

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийМіні диван
Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийНерозкладний
Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийРозкладний

За механізмом розкладання

Для вузьких виробів, що встановлюються на кухні, найбільш часто використовуються механізми:

 • дельфін, представлений витяжним сидінням, причому конструкція схожа на ящик;
 • книжка, що розкладається дуже легко, що забезпечує значне розширення спального місця;
 • єврокнижка, представлена вытягивающимся сидінням, на місце якого укладається спинка.

Часто кухонний диван оснащується не занадто міцним і надійним механізмом, оскільки не призначається для частого використання, якщо ви плануєте користуватися ним постійно для сну, бажано вибирати більш міцну конструкцію.

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийЄврокнижка
Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийКнижка
Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийДельфін

Зі спальним місцем або без

Дивани для кухні можуть бути простими або розкладними. Оскільки вибирається вузьке виріб, то насолодитися денним відпочинком на ньому не вийде. Тому нерідко обираються дивани для кухні зі спальним місцем, оскільки після їх трансформації утворюється досить зручна конструкція. На ній приємно і комфортно спати, тому вона може застосовуватися навіть у випадку відвідування квартири гостей.

Вузькі дивани для облаштування кухні зі спальним місцем вважаються справжньою знахідкою для будь-якого маленького приміщення, так як надають можливість ефективно використовувати обмежений простір.

Якщо вибирається конструкція, яка використовується періодично для сну, то важливо оцінювати, який у ній встановлено механізм трансформації, а також який у ній є наповнювач, так як від нього залежить комфортність застосування виробу.

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийБез спального місця
Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийЗі спальним місцем

З ящиком для зберігання

Більшість диванів, призначених для установки на кухні, оснащуються знизу досить містким і зручним для постійного застосування ящиком. Це вважається зручним рішенням для даного предмета інтер’єру, оскільки нерідко в кухонному гарнітурі не вистачає місця для зручного розташування всіх предметів.

Як правило, в цьому ящику зберігаються елементи, які використовуються досить рідко, наприклад, святкові скатертини або соління, а також посуд, що використовується для гостей. Ящик може бути як в розкладному, так і в розкладному дивані. Однак у першому випадку він володіє невеликими розмірами, тому розташувати в ньому великогабаритну начиння не вийде.

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Розміри

Вузькі диванчики зазвичай володіють невеликими розмірами. Це обумовлено тим, що вони призначені для установки в маленькому приміщенні, де економиться кожен метр. Нерідко вони зовсім не оснащуються підлокітниками, що дозволяє розташувати на них більшу кількість людей, а також він ефективно присувається до столу при необхідності.

Стандартними розмірами вузької конструкції є:

 • довжина варіюється від 0,8 до 2,5 м;
 • глибина починається від 0,4 м, а закінчується зазвичай 0,6 м, оскільки саме такі габарити притаманні вузьким диванчикам, а якщо цей показник буде більше, то виріб вже неможливо буде вважати вузьким;
 • ширина повністю залежить від самої конструкції дивана, оскільки якщо вона є розкладний, то зазвичай ширина більше 0,7 м, а якщо зовсім є механізм єврокнижка, то даний показник найчастіше перевищує 0,9 м.

Сучасні виробники пропонують численні предмети інтер’єру, призначені для установки на кухні. Вони відрізняються розмірами, формами, тому вибір вважається простим. Важливо тільки заздалегідь ретельно виміряти наявний простір для установки виробу, після чого воно ефективно вибирається у відповідності з можливостями кухні. Якщо неможливо підібрати оптимальну меблі на кухні, то допускається звертатися в спеціалізовані організації, що створюють предмети інтер’єру на замовлення.

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Матеріал оббивки

Оскільки планується користуватися конструкцією на кухні, то її оббивка повинна виконуватися з немарких, надійних матеріалів, які є легкими в очищенні від різних забруднень. Якщо в сім’ї проживають діти, тварини, то рекомендується для дорогих диванів користуватися чохлами.

Створюються вироби в численних оббивках, серед яких найбільш затребуваними вважаються:

 • натуральна шкіра — з неї формуються презентабельні, красиві, практичні і легкі в догляді дивани. Проте зазвичай вони представлені в обмеженій кількості кольорів, а також володіють високою ціною;
 • штучна шкіра відрізняється стійкістю перед зносом і легкістю догляду, а також красивим зовнішнім виглядом. Однак не має стійкості перед зміною температури, є легко возгораемым матеріалом, а також вимагає частої заміни за рахунок швидкого погіршення зовнішнього вигляду;
 • флок — представлений у численних кольорах і стійок перед вологою. Не вицвітає навіть при постійному попаданні сонячних променів і відрізняється хорошою міцністю. Має доступну ціну, а також легкий у догляді. Однак швидко стирається, вбирає сторонні запахи;
 • жаккард — є зносостійким матеріалом, стійким перед впливом ультрафіолету, що володіє прекрасним зовнішнім виглядом. Однак не можна для його очищення користуватися рідкими розчинами;
 • велюр — стійок перед розтягуванням і має приємну бархатисту поверхню. Однак з дивана складно усувати плями і матеріал швидко стирається.

Таким чином, є багато матеріалів, які використовуються для формування оббивки. Кожен з них має свої параметри, зовнішній вигляд і правила догляду. В процесі вибору враховується, в яких умовах буде здійснюватися експлуатація, щоб оббивка надовго зберігала красивий і яскравий зовнішній вигляд.

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийВелюр
Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийЖаккард
Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийНатуральна шкіра
Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийФлок
Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделийЕкошкіра

Поради щодо вибору і розміщення

Вибір вузького прямого дивани для кухні ґрунтується на деяких важливих фактори:

 • враховується виділяється для нього місце в приміщенні;
 • важливо пам’ятати, яка кількість людей постійно буде користуватися виробом для сидіння;
 • для формування затишку і комфорту бажано вибирати конструкцію, оснащену підлокітниками;
 • для зберігання в ній додаткових предметів та елементів рекомендується, щоб вона була оснащена різними ящиками під сидінням;
 • якщо планується періодично застосовувати її для сну, то вибирається розкладний варіант;
 • враховується колірна гамма самої кухні, оскільки диван повинен чудово вписуватися в неї за своєю забарвленні;
 • важливо пам’ятати і про побажання самих власників приміщення, оскільки вони повинні бути задоволені і вражені обраної конструкцією.

Таким чином, вибір є складним процесом, оскільки важливо враховувати численні особливості і правила. Додатково необхідно визначитися з правильним розташуванням дивана. Зазвичай на кухні встановлюється вузький диван з-за її невеликого розміру, тому важливо грамотно встановити обрану конструкцію.

Бажано встановлювати диван біля вікна, навпроти кухонного гарнітура. У цьому випадку він спирається на стіну, тому зручний і безпечний для постійного застосування за призначенням. Важливо, щоб світло падало безпосередньо на стіл, а не на людей, що сидять за ним. Неодмінно над столом повинна бути люстра, щоб забезпечувався комфортне освітлення для людей у будь-який час дня і ночі.

Вибір для кухні вузького прямого дивана вважається обґрунтованим і правильним. Це дозволяє отримати конструкцію, зручну і комфортну для постійного застосування. При цьому важливо грамотно вибрати виріб, що володіє оптимальними параметрами, зовнішнім виглядом і забарвленням. Необхідно, щоб оббивка не вбирала сторонні запахи і була легким у догляді. В цьому випадку навіть при попаданні на диван різних забруднень і рідин, на ньому не буде залишатися плям. Забарвлення вибирається у відповідності з колірною гамою самої кухні, щоб виріб чудово вписувалося в приміщення, а також нерідко воно виступає в якості яскравого і незвичайного акценту.

Відео

Фото

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий

Диван на кухню узкий прямой, основные правила выбора изделий