Укладання плівкового теплої підлоги під ламінат

Пристрій теплої підлоги дозволяє ефективно розподіляти температуру в приміщенні і забезпечує комфортний показник 24-26° на рівні ніг. Величезною перевагою такої опалювальної системи приміщення є скритність розміщення. Нагрівальні елементи не псують інтер’єр приміщення, з причини того, що вони монтуються під підлогове покриття. Укладання плівкового теплої підлоги під ламінат досить нескладна, необхідно вивчити послідовність процесу і направлятися технології і рекомендаціями виробників.

Вибір ламінату

Укладка пленочного теплого пола под ламинат

В якості покриття для теплої підлоги підходить не кожен вид ламінату. Прості панелі низького класу з-за нагрівання зможуть всохнути і деформуватися. Серйозним показником є кількість формальдегідних смол у складі підстави ламелі. Потрібно брати матеріал, рекомендований виробником для монтажу на теплий електрична підлога. Він має напис і характерну маркування «Warm Wasser».

Зверніть увагу! Максимальна кількість шкідливих речовин містить ламінат класу E1 і E0.

З-за чого варто вибрати плівкову систему теплої підлоги?

  • Товщина смуги плівкового підлоги 3 мм, виходячи з цього вона не забирає висоту приміщення.
  • Стрімке монтаж, що не вимагає виконання додаткових робіт (стяжки).
  • Економна витрата електрики.
  • Не порушується баланс вологості у приміщенні.
  • Випромінювання від нагрівального елемента безпечно для людей.
  • Нагрівання приміщення відбувається досить швидко.

Підготовка підлоги до монтажу плівкового підлоги і вибір місця під терморегулятор

Укладка пленочного теплого пола под ламинат

Робота починається з підготовки основи, виходячи з цього направлятися упевнитися у відсутності перепадів висоти більш ніж на 3 мм. При виявленні нерівностей і тріщин, їх ліквідують і замазують розчином. Сухий підлогу шепетильно очищається від пилу і сміття, потрібно допомогою будівельного пилососа.

Перед тим як зробити електричний підлогу, потрібно скласти схему розкладки плівкових стрічок.

Зверніть увагу! У разі якщо система це головне джерело обігріву, потрібно закрити до 75% поверхні, у випадку якщо це доповнення до радіаторів – досить охопити 50% площі.

Під масивними предметами меблів укладати плівку нерентабельно, можливо покинути ці місця безлюдними. На шпальтах розмічені особливі лінії для їх розрізання.

Щоб знизити втрату температури, під плівкова підлога укладається шар теплоізоляційного матеріалу, покритого пропіленової плівкою або металізованою фольгою. Полотно розміщується відбиває стороною вгору. Між собою частини телоизоляционного матеріалу скріплюють металізованим скотчем.

Укладка пленочного теплого пола под ламинат

Місце для терморегулятора необхідно вибирати неподалік від проводки, на рівні 15-20 см від підлоги. Даний прилад автоматично включає і вимикає систему, діючи по запрограмованим показниками температури. Вибравши місце для прихованого монтажу терморегулятора, роблять укладку термоплівки по складеною схемою.

Збірка інфрачервоного плівкового обігріву та встановлення терморегулятора

Укладка пленочного теплого пола под ламинат

Для роботи потрібні прості інструменти:

  • будівельний ніж;
  • пасатижі;
  • ножиці;
  • викрутка.

Укладка пленочного теплого пола под ламинат

Для укладання першого ряду потрібно відійти від стінки 10 див. Краю плівки приклеюються скотчем до основи і між сусідніми смугами, що надасть допомогу уникнути зсуву матеріалу. Стрічки направляються бронзовим контактом вниз. У наборі теплої підлоги присутня особлива бітумна ізоляція, по закінченні розрізання смуг нею закривається бронзова шина з срібним контактом.

Зверніть увагу! По краях бронзових шин кріпляться затискачі, для щільного прилягання вони притискаються пассатижами. Оголені дроти вставляються в затиск і надійно фіксуються. Місця підключення з двох сторін закриваються пластинами з бітумної мастикою. Закріплюючи ізоляцію, направлятися захопити всю поверхню зрізу бронзової шини.

Датчик температури набуваємо в купленому наборі, його потрібно закріпити на термоплівку з внутрішньої сторони за допомогою ізолюючої пластини. Щоб він не створював нерівність, вирізається отвір у термоизоляционном матеріалі. Під дроти крім цього вирізають ділянки в підкладений полотні, це забезпечить рівномірність фінішного покриття. Прокладені в поглибленні дроти, закриваються скотчем.

Укладка пленочного теплого пола под ламинат

В намічене місце на стіні встановлюється терморегулятор. До клем підключаються дроти термодатчика, контакти теплої підлоги та харчування від мережі. Місця монтажу визначаються за схемою, що додається до приладу.

Тестування системи

Укладка пленочного теплого пола под ламинат

Перед укладанням ламінованих панелей потрібно перевірити роботу плівкового підлоги. Контролюється будь-яка смуга на відсутність перегрівання та іскріння. При задовільному результаті тестування переходять до укладання додаткового захисту теплої підлоги. Гідроізолюючий матеріал розстилається на протязі всієї термоплівки. Замість поліетилену можливо купити особливу підкладку, але її ціна набагато вища.

Укладання ламінату

Укладка пленочного теплого пола под ламинат

Приступаючи до монтажу ламінованих панелей, пам’ятайте відступати 1 см від стінки, при укладанні першого ряду. Така ж відстань повинна залишатися зі всіх сторін покладеного ламінату. Першими стикуються бокові сторони покриття, а після цього цілі смуги з’єднуються між собою. Щоб легко встановити замки панелей, їх розташовують під кутом.

Зверніть увагу! Після закінчення укладання ламінату на всю поверхню підлоги кріпиться плінтус. Для виведення проводів, в ньому вирізується отвір. Укладати панелі необхідно обережно, щоб не пошкодити плівку обігріву.

Діючи за інструкцією, ви самостійно встановіть дієвий і економний обігрів приміщення, і прекрасне і практичне підлогове покриття. Відео процесу монтажу надасть допомогу вам як слід укласти плівкова тепла підлога під ламінат.

Відео

У цьому матеріалі дається детальна інструкція по монтажу плівкового теплої підлоги:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.