Укладання ламінату вінілового

Зараз нікого не вразиш покриттям підлоги з ламінату, оскільки даний матеріалу заслужив популярність завдяки хорошим міцності і зовнішнім якостям. Головним його недоліком вважається чутливість до вологи. Нова розробка виготовлення ламінату позбавила матеріал від цього мінуса. Панелі цього покриття виготовляються не з деревних ламінованих плит, а з гнучкого вінілу. Укладання вінілового ламінату не уявляє складності, а саме покриття невибаглива у догляді і формує стильне оформлення підлоги.

Що таке вініловий ламінат

Вініловий ламінат – це декоративне покриття, яке ще не взяло величезного поширення, оскільки багато людей просто не чули про його існування. Матеріал на базі вінілу виглядає як ламінована дошка, але він гнучкий і пружний. Верхній шар панелі виготовляється з поліуретану, що захищає конструкцію від сонячних променів і механічного впливу, страшних для вінілу. В якості захисного шару може вживатися оксид алюмінію. Потім розташований шар прозорого полівінілхлориду. Під ним паперове цифрове зображення, що служить декоративним малюнком. Воно наклеєне на базу – вініл, в деяких моделях доповнений кварцовим піском. Виробники пропонують моделі з прикріпленою підкладкою або самоклеючою стрічкою. Зовнішній вигляд покриття імітує натуральне дерево, мармур або камінь.

Укладка винилового ламината

мінуси і Плюси

До переваг нового покриття варто віднести його тривалий термін роботи, для публічних приміщень виробники заявляють 10-річну гарантію бездоганної роботи. Постелений в будинку вініловий ламінат буде радувати господарів бездоганною якістю протягом 25 років. Деякі покриття зможуть з ним змагатися. Серед інших переваг заслуговують уваги:

 • Екологічність матеріалу, рекомендованого для дитячих установ.
 • Вологостійкість – його можливо укладати в приміщеннях з будь-яким рівнем вологості – на кухні або у ванній.
 • обробки і Простота укладання.
 • Багатий вибір візерунків та кольорів для неповторного інтер’єру.
 • Стійкість до високих навантажень і механічних пошкоджень.
 • Легкість догляду.
 • Матеріалів без недоліків поки не створили, серед мінусів ламінату з вінілу:

 • Матеріал низької якості не має захисного шару, виходячи з цього він швидко втрачає початкову забарвлення і пошкоджується від механічної дії. Окремі ділянки покриття замінити не виявиться, його потрібно буде знімати цілком.
 • Під дією відкритого вогню вінілове покриття виділяє токсичні речовини, його не слід стелити біля камінів.
 • Верхній шар покриття чутливий до контакту з гумою, за нього не слід ходити у взутті на гумовій підошві або стелити килимки з цього матеріалу.
 • Вініловий ламінат має велику ціна.
 • При підрахунку плюсів і мінусів значення виходить на користь укладання покриття з вінілового ламінату. Його недоліки не такі значні, як переваги.

  Різновиди матеріалу

  Укладка винилового ламината

  Під неспеціалізованим заголовком вініловий ламінат мається на увазі пара різних видів підлогового покриття:

  • Стандартна модель з вінілу з виступаючою смарт-стрічкою для з’єднання.
  • Самоклеючий ламінат, з нього створюють міцне покриття у ванних або на балконах. Матеріал володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, може укладатися на старе покриття.
  • Ламінат Contesse наділений особливою стійкістю до дії агресивних речовин. Можливість санітарної обробки будь-яким дезинфікуючим засобом дозволяє укладати це покриття медичних та дошкільних установах. Додавання до полімеру мінеральної крихти посилило міцність матеріалу, він без наслідків витримує навантаження до 100 кг на см2. Ламінат Contesse не боїться сонячних високої температури і променів, він має особливе антиковзаюче покриття і надійний крім того при наявності рідини на поверхні. Ця властивість робить його оптимальним вибором в якості підлогового покриття для публічних приміщень.
  • Кварцвиниловый ламінат – покриття входить крихта керамограніта, що робить його особливо міцним. Неповторний бактерицидний ефект йому надає застосування при виробництві розробки Nano Silver. Вона міститься у співпраці матеріалу та іонів Ag на молекулярному рівні. У слідстві поверхня ламінату володіє високими бактерицидними властивостями і не вбирає неприємні запахи. Матеріал з цими якостями застосовують для укладання на стіни і підлогу в операційних і пологових будинках.

  Поверхня вінілового ламінату можливо рівною глянцевою або шорсткою структури, вона забезпечує точну імітацію натуральних матеріалів. Для укладання в публічних місцях випускається покриття з захисним шаром більшої товщини, ніж у більшості випадків.

  Вимоги до підготовки поверхні

  Укладка винилового ламината

  Основа під ламінат можливо з будь-якого матеріалу, але твердим, міцним і чистим. У разі якщо монтаж буде здійснюватися на цементну стяжку, в ній не повинно бути перепадів і тріщин за рівнем більше 2 мм на м2, неспеціалізований ухил підлоги допускається до 3 мм Відшукані недоліки необхідно виправити або вирівняти поверхню фанерою. При укладанні на лінолеум перевіряється рівень якості його зчеплення з основою. Монтаж покриття припустимо на плитку без рельєфу, шви між окремими подробицями замазують цементним розчином.

  Застосування різних видів вінілового ламінату потребує особливої якості підготовки підстави, оскільки при монтажі самоклеючих панелей помітна найменша нерівність. Також відповідальна вологість підлоги, під покриттям не повинна накопичуватися волога, інакше вона знищить клей. Модель з пробкового основою не настільки вимоглива до якості підстави. Але перед тим як приступити до роботи будь-яку поверхню шепетильно очищають.

  Особливості укладання

  Укладка винилового ламината

  До відкривання коробок з вініловим ламінатом повинно пройти двоє днів, це час потрібно для адаптації матеріалу до вологості і температурі навколишнього. Починають монтаж при температурі в приміщенні від +18 до +24 градусів.

  Зверніть увагу! У разі якщо укладання ламінату з вініловим покриттям виконується на теплу підлогу, потрібно вимкнути обігрів за 4 днів до початку роботи. Наступне включення системи теплої підлоги проводиться через 6 днів після закінчення завершення монтажу підлогового покриття.

  Укладка винилового ламината

  Інструменти:

  • Канцелярський ніж.
  • Рулетка.
  • Валик для прокатування.
  • Ножиці.
  • Пластикові обмежувачі.

  Укладання покриття

  Матеріал добувають із упаковки перед монтажем і дозволяють відлежатися. Укладання ламінату з замковим з’єднанням не вимагає розмітки, але підкладка укладається. Можливо скористатися поліетиленом, полотно на стиках проклеюється скотчем. Монтаж починається з далекого кута приміщення. Між покриттям і стіною вставляються пластикові обмежувачі товщиною 6 мм для розширювального шва. Панелі укладаються за допомогою плаваючого замкового з’єднання з розробкою Click. По закінченні закінчення монтажу розширювачі виймаються, а шов закривається плінтусом.

  Укладка винилового ламината

  При укладанні моделі з виступаючою клейкою стрічкою процес крім цього починається від дальнього кута. У першої панелі з боку стінки відрізається клейка стрічка. Між стіною і ламінатом в обов’язковому порядку залишають 6 мм. Друга подробиця скорочується на третину і кріпиться до першої. У наступній відрізається ще третину довжини. Таке зміщення формує привабливу й акуратну поверхню. Плитки підносять до наклеєним подробицям під кутом, при неправильному з’єднанні її можливо швидко відірвати і покласти рівно. Такі послідовності клеяться внапуск. Місця з’єднань для надійної фіксації прокочують валиком. У разі якщо доводиться укладати покриття в холодному приміщенні, клейку частина нагрівають феном. Монтаж покриття займає всього кілька годин, щоб з ним впоратися, не потрібно особливих знань.

  Укладка винилового ламината

  Під самоклеючий вініловий ламінат не потрібно підкладка. Робота з цим матеріалом вимагає акуратності і зосередженості, невдало наклеєну панель можливо відірвати, але подальше приклеювання буде не таким якісним. Для зручності роботи виконується відклеювання вузької смуги (2 см) на стику, а по закінченні акуратного з’єднання забирається інший захисний шар і ламінат приклеюється до підлоги.

  Укладка винилового ламината

  Новинка серед підлогових покриттів стане хорошою альтернативою існуючим варіантами. Його неповторні якості дозволяють створювати стильний дизайн підлоги в приміщеннях, де простий ламінат не було можливості укладати – у ванній або на кухні. Велика ціна матеріалу не думається значним причиною, у разі якщо врахувати тривалий термін експлуатації покриття.

  Відео

  У цьому матеріалі поведано про вініловий ламінат Holzplast:

  А тут ви маєте можливість помітити, як укладається вініловий ламінат:

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.