Тепла електрична підлога під ламінат самому

Одним з чинників комфортного проживання в квартирі є температура в приміщеннях. Тепла електрична підлога під направлятися вживається як дієвий джерело додаткового обігріву приміщення. Його можливо монтувати в квартирах і заміських будинках, під різні види фінішного покриття, а також ламінат. Раніше така комбінація була недоступна через низьку негативного впливу і теплопровідності матеріалу на нього процесу нагрівання. Сучасні моделі ламінованих панелей, вироблені з маркуванням «Warm Wasser» чудово поєднуються з електричними нагрівальними елементами, особливо плівковими, які випромінюють інфрачервоні хвилі.

Види електричного статі:

 • Гріючий кабель – це провід великого опору. Укладається змійкою і заливається шаром цементної стяжки. Це бюджетний варіант, і зробити такий теплий електрична підлога під ламінат своїми руками досить легко. Недоліком конструкції є повільне прогрівання, чому потрібно час на підкладки температури і підвищення стяжки під ламінат.
 • Нагрівальні мати – це конструкція з кабелю, закріпленого на полотно із скловолокна, завдяки чому швидко проводиться укладання.
 • Плівкова інфрачервона підлога – ця модель оптимальна для застосування під ламінат, смуги товщиною 3 мм не крадуть висоту, легко підключаються.
 • Планування розміщення

  Теплый электрический пол под ламинат самому

  Потрібно намалювати схему укладання теплої підлоги. В місцях розміщення меблів масивної нагрівальні елементи не встановлюються.

  Зверніть увагу! При установці теплоносіїв потрібно відійти не менше 10 см від наявних в приміщенні радіаторів і труб. Це робиться, щоб уникнути виходу і перегріву з ладу окремих ділянок системи.

  Враховуються, крім цього і відступи від стінку, які становлять від 5 до 10 см. По готовому задумом розраховується площа, на яку буде укладатися електричний підлогу.

  Монтаж нагрівальних матів

  Теплый электрический пол под ламинат самому

  Процес встановлення нагрівальних матів включає наступні етапи:

 • У обраному місці в стінці на висоті 30 см робиться отвір під терморегулятор, а в стяжці виконується вирізування канавки для проводу.
 • Поверхня підстави шепетильно очищається перед укладанням електричного статі.
 • Проводиться грунтовка поверхні для поліпшення зчеплення з клеєм.
 • Потрібно відзначити місця розміщення меблів або сантехніки, і виконати відступи від стінку.
 • Мати з кабелем нарізаються потрібної довжини, поряд з цим сам кабель різати не разрещаеться. Принципово важливо уникати накладання витків кабелю один на одного.
 • Встановлюючи датчик температури, розміщуйте його на рівній відстані від нагрівальних елементів.
 • Монтажні кінці дроту виводяться через виконану канавку до місця встановлення терморегулятора.
 • Датчик температури поміщається в гофровану трубку, даний кінець закривається заглушкою, а другий – підводиться до терморегулятора. Трубка укладається в монтажну канавку і замазується розчином для плитки. Кінці проводів підключаються до приладу.
 • Для перевірки правильності монтажу система включається на 60 секунд, так контролюється робота термостата і матів.
 • Виконується стяжка з розчину для укладання плитки, її висота 1 див.
 • По закінченні підсихання підстави проводиться перевірка роботи електричного статі. По закінченні охолодження і відключення укладається підкладка, а на неї виконується монтаж ламінату.
 • Укладання електричного кабелю

  Теплый электрический пол под ламинат самому

  Перед тим як зробити електричний тепла підлога, потрібно виконати підготовку підстави. Вона міститься в очищення і вирівнювання поверхні. Потім виконується гідроізоляція, вона укладається з напуском на стіни.

  По периметру наклеюється демпферна стрічка. Утеплення підстави проводиться екранує, таким як пенофол. Шар теплоізоляції виключить витік температури в бетон перекриття.

  Зверніть увагу! При необхідності в якості утеплення береться шар мінеральної вати або пінополістиролу до 10 см. Зверху утеплення укладають армуючу сітку.

  Для кріплення кабелю потрібно закріпити залізну монтажну стрічку, на яку можливо укладати витки з будь-яким кроком, купуючи потрібну потужність обігріву. Не починаючи монтажу, перевіряється опір дроти і порівнюється з паспортними показниками. Укладання проводиться за складеною схемою, з відступом в 5 см від стінку і 10 см від труб опалення. Мінімальний діаметр вигину витка – 5 см, дроти не повинні стикатися між собою.

  В ергономічному місці на висоті 30 см виконується отвір для монтажної коробки терморегулятора і пробивається канавка по стінці і статтю для гофрованої трубки і прокладання проводів, в яку вставляється датчик температури. Трубка фіксується на одноманітному відстані від витків кабелю. Її кінець з датчиком надійно закривається заглушкою від потрапляння всередину розчину.

  На готову систему з побоюванням викладається цементно-піщаний розчин і розподіляється по основі.

  Зверніть увагу! Стяжка чудово ущільнюється, щоб не залишалися порожнечі, що погіршують теплообмін. Шар розчину досягає 5-8 див.

  В монтажній коробці планують три групи проводів – контактні від електричного статі, датчик температури і подають напругу від мережі. Перед монтажем терморегулятора перевіряється опір проводів, при задовільному результаті проводи приєднуються до приладу у відповідності з наявною схемою. Укладати ламінат можливо по закінченні повного підсихання стяжки.

  Інфрачервона тепла підлога

  Теплый электрический пол под ламинат самому

  Монтаж плівкового підлоги не вимагає проведення додаткових робіт. Досить розстелити нагрівальні смуги на теплоізолюючих покритті, приклеїти скотчем до основи, з’єднати їх проводами і кріпленнями і підключити до терморегулятора.

  Зверніть увагу! Для з’єднання місць контактів та ізоляції розрізів в наборі додається бітумна ізоляція.

  Перед укладанням ламінату інфрачервона підлога накривається товстою поліетиленовою плівкою.

  Відео

  У цьому матеріалі надано поступова інструкція укладання плівкового підлоги під ламінат:

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.