Ламінат для офісу

Додати інтер’єру завершений вигляд незалежно від призначення приміщення може лише якісне підлогове покриття. У разі якщо мова заходить про офісі, то тут варто розглядати більш міцний і надійний варіант, який легко впишеться в неспеціалізовану концепцію і прослужить довго. Вибирати ламінат для офісу потрібно вірно, виходячи з цього варто вивчити питання цілком.

Переваги

Ламинат для офиса

Завдяки своїм перевагам та переваг підлогове покриття можливо використано в довільних офісних приміщеннях, де присутня величезна прохідність і навантаження від меблів. Так, при виборі ламінату в офіс необхідно враховувати такі позитивні сторони:

 • широка колірна гамма;
 • різні картинки, імітує натуральну деревину, камінь, килимове покриття, плитку і пробку;
 • монтаж здійснюється протягом 1-2 днів, в залежності від площі приміщення;
 • з укладанням зможуть впоратися дві людини, що скоротить витрати на оплату послуг експертів;
 • покриття невибаглива у догляді;
 • висока стійкість до стирання, появи подряпин;
 • надійний, екологічний і пожежостійкий матеріал.

Зверніть увагу! Сучасна людина обирає надійні і гігієнічні матеріали для облаштування житла та робочого приміщення. Всім цим вимогам і відповідає сучасне підлогове покриття – ламінат.

Особливості

Ламинат для офиса

Розглядаючи моделі ламінату для офісних приміщень, варто звернути увагу на підвищений клас, який відповідає всім вимогам приміщення публічного призначення і має високу прохідність. Йдеться про 33 і 34 класах, різновиди яких складаються з 4 шарів:

 • верхній шар представлений у вигляді паперу, яку просочують меламіном з оксидом алюмінію (така просочення дозволяє обезопасисть іншу структуру від руйнувань та пошкоджень);
 • малюнок і текстура ламінатної дошки наносяться на особливу декоративну папір, яка точно передає імітацію натурального матеріалу;
 • база складається з високощільної HDF;
 • нашарування з крафт паперу, яку попередньо просочують меламіновою смолою.

Створюють підлогове покриття способом пресування. Час від часу можливо зустріти інше найменування – ламіноване покриття прямого пресування (DPL).

Зверніть увагу! Завдяки величезному кількості колекцій від виробників можливо підібрати підходящий варіант підлогового покриття, яке чудово доповнить інтер’єр офісу.

П’ять правил придбання

Ламинат для офиса

Вирушаючи в магазин за придбанням потрібно ознайомитися з основними рекомендаціями, і направлятися нескладним правилам.

Економія

Ламинат для офиса

У разі якщо ремонт проводиться в орендованому приміщенні, яке належить не вам, то не варто витрачатися на придбання дорогого ламінату з високими показниками стійкості до вологи, перепадів температур і до жіночих підборів. З економічної та практичної сторони прийнятним варіантом буде придбання доступного підлогового матеріалу. До такого варіанту відносять 31 клас ламінату, який стане хорошим вибором для приміщення з кількістю працівників до 15 чоловік. У цьому випадку він прослужить більше 5 років.

У разі якщо ж мова заходить про власному приміщенні, то економити в цьому випадку не слід. Займайтеся придбанням матеріалу та монтажем статі як для власного житла. Для таких цілей підійде 33 клас – це один з найдорожчих різновидів ламінату. Завдяки великій міцності і величезній кількості переваг підлогове покриття прослужить більше 15 років, при правильному догляді.

Зверніть увагу! Головним ворогом ламінату в будь-якому офісі є шпильки на жіночих туфлях.

Розраховуємо прохідність

Ламинат для офиса

Щоб правильно з’ясувати, який клас ламінату підійде для того або іншого приміщення, варто виходити з кількості співробітників, які працюють в офісі:

 • Для організації з штату співробітників в кількості 15 чоловік можливо заощадити і купити ламінат 31 класу. Це міцність, надійність і практичність.
 • У разі якщо кількість співробітників в офісі досягає 30 осіб, то потрібно більш міцне покриття – іншими словами 32 клас. Товщина дощок утворює 10 мм, а верхній шар пройшов спеціальну обробку, що дозволяє прослужити покриттю більше 5 років без освіти недоліків і потертостей.
 • У величезних компаніях, штат складається з 40 співробітників, потрібно брати лише ламінат 33-34 класів. Не звертаючи уваги на його більшу ціну, він з легкістю впорається з величезними механічними навантаженнями і високою прохідністю, а, значить, прослужить багато років.

Відсутність роликів

Ламинат для офиса

Фактично вся сучасна офісна меблі для зручності оснащена роликами, це дозволяє без проблем пересувати по кімнаті шафи, столи і стільці. Найбільш популярні стільці. Крім того у разі якщо для підлоги був обраний самий дорогий ламінат (34 класи), то вже через півроку на ньому з’являться потертості та інші маленькі недоліки, які зможуть пошкодити структуру.

Зверніть увагу! Даний рада краще врахувати, оскільки на відміну від паркету, провести реставрацію поверхні ламінату заборонено.

Враховуємо висоту приміщення

Ламинат для офиса

В цьому випадку потрібно врахувати, на якому поверсі знаходиться офіс. Так, самі нижні поверхи найбільш схильні до затоплення сусідами зверху, крім того у разі якщо при монтажі був використаний герметик для швів. Експерти радять застосовувати ламіновані дошки з торцями, які на стадії виробництва були оброблені особливої гідрофобної просоченням.

Безпека

Ламинат для офиса

У величезних магазинах частенько виконують акції і розпродажі колекцій ламінату. Варто бути уважним і пильним, оскільки в цьому випадку ціна можливо знижена з-за низької якості. Особливо це стосується відомих марок, під якими вам пробують реалізувати підроблену продукцію. Низький рівень якості говорить не тільки про маленькому терміні експлуатаційному, але і про можливості заподіяння шкоди здоров’ю людини.

Зверніть увагу! Протягом придбання ламінату будь-якого класу треба не тільки оглядати зовнішній вигляд, але і пильно вивчити склад, в якому не повинно бути шкідливих компонентів.

Вибираємо колір підлогового покриття для офісу

Ламинат для офиса

По закінченні того як з виробником і класом підлогового покриття визначилися, можливо перейти до інших не менше відповідальним показниками. Одним з таких є колір ламінатної дошки. Вибираючи його потрібно враховувати, що офіс – це приміщення, призначене для плідної роботи, а, отже, варто відмовитися від помітних і помітних кольорів. Найкращі варіанти – це імітація:

 • горіха;
 • дуба;
 • вишні;
 • бука;
 • зебрано.

Зверніть увагу! Вибираючи ламінат яскравих відтінків можливо налаштувати працівників та клієнтів компанії на доброзичливі відносини. Згідно з точки зору психологів, такий підхід залучить потенційних клієнтів. До того ж яскраві кольори зорово розширять дрібне приміщення.

Так, у разі якщо керуватися рекомендаціями, які наведені в цій статті, будь-хто зможе без особливих неприємностей і труднощів підібрати якісний ламінат для офісу. Не звертаючи уваги на величезну кількість колекцій підлогового матеріалу, для того щоб поняття, як офісний ламінат не існує, виходячи з цього його потрібно підбирати самостійно.

Якщо ви хочете доповнити вже набуті знання, то пропонуємо вам до прочитання такі теми:

 • Як вірно обчислити кількість ламінату?
 • Яке підлогове покриття краще — лінолеум або ламінат
 • Можливо прибрати подряпини з ламінату
 • Який ламінат для теплої підлоги вибрати

Відео

З цього відео ви визначте, чим необхідно керуватися при виборі ламінату:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.