Ламінат для дитячої приміщення

Будь-який батько має бажання створити для свого чада в приміщенні прекрасну, комфортну і комфортну атмосферу. Не дивно, що всі тата й мами настільки шепетильно підходять до питання облаштування дитячої приміщення. Особливої уваги заслуговує підлога, оскільки саме на ньому дитина буде проводити величезне час. Якісний ламінат для дитячої приміщення стане запорукою здоров’я вашого малюка.

Підлогове покриття, яке не зашкодить здоров’ю дитини, має бути протипожежні, гіпоалергенним, теплим, володіти антистатичними властивостями і відрізнятися екологічною безпекою. Від того, який вибрати вид підлогового покриття, буде залежати розвиток малюка і його психотерапевтична сприйняття світу. Підлога повинна мати довгий експлуатаційний термін, за ним повинно бути легко дбати.

Переваги ламінату для дитячої

Ламинат для детской помещения

Ламінат – це екологічно чистий матеріал. Покриття, виготовлене за європейськими стандартами, прослужить в приміщенні дитини триваліше. Ризик виділення токсинів зводиться до нуля, а це означає, що підлога не спровокує розвитку алергії у дитини.

Зверніть увагу! Якщо ви бажаєте зробити ремонт на довгий час, то вибирайте ламінат, який відрізняється високою стійкістю до механічних діям. До таких покриттях відноситься ламінат 33 і 34 класу. Діти досить часто бурхливо виконують час, але підлога цього класу витримає все, на ньому не залишиться смуг, подряпин і вм’ятин.

Перекинута дитиною їжа, сліди фломастерів, пролита фарба не вбираються у ламінат. Їх можливо видалити, стерши простий ганчіркою.

Ламинат для детской помещения

Ламінат має недобру теплопровідність, виходячи з цього, якщо ви захочете здійснити монтаж теплої підлоги, краще вибирати водяний або інфрачервоний.

Зверніть увагу! Тривалість експлуатації сильно залежить від ціни ламінату. Недороге покриття, в більшості випадків, допомагає не більше 5 років. Якщо ви не плануєте після закінчення 5 років поміняти підлогу, купите якісний ламінат з терміном роботи до 20 років. Він коштує дорожче, але і допомагає значно триваліше.

Ламинат для детской помещения

У дітей смак формується з малих років, виходячи з цього інтер’єру дитячої приміщення варто виділити належну увагу. Краще купити покриття, яке сподобається дитині, оскільки лише тоді він буде проводити в своїй кімнаті час. Принципово важливо витримати приміщення в одній колірній гамі. Якщо ви вирішили укласти на підлогу покриття з візерунком, то стінки повинні бути в більш спокійних тонах.

Ламінат з малюнком

Прості варіанти покриття, що імітують натуральну деревину, точно не порадують дитини. Діти обожнюють яскравість фарб і мультяшних героїв. Тож чому б не вибрати для свого чада ламінат з малюнком? Якого саме кольору повинен бути підлога в дитячій?

  • світло синій – розслаблює м’язи, заспокоює, притуплює біль і знижує апетит.
  • Зелений – заспокоює і освіжає, надає хороший вплив на нервову систему дитини.
  • світло синій – допомагає зосередитися, заспокоює.

Ламинат для детской помещения

Комбінація світло синій, зеленого і білого на ламінаті – не викличе у агресії і дитини роздратування. Така палітра кольорів надасть допомогу дитині зосереджуватися і зберігати працездатність максимально довго. Крім цього чудово виглядає ламінат в оливкових відтінках.

Кольорові ламелі прикрасять дитячу приміщення. Якщо ви не маєте можливість визначитися з кольором, то перегляньте фото колекцій дизайнерів, які пропонують найхоробріші варіації ламінату для облаштування дитячої приміщення. При виборі в обов’язковому порядку враховуйте переваги свого чада, його спосіб і вік дитини самовираження.

Ламінат – це кращий варіант для оформлення підлоги в приміщенні малюка. якості і Співвідношення ціни дозволяє практично всім своїх батьків як слід обробити підлогу в дитячій. Як ми знаємо, діти намагаються все поламати, але якісний підлогу з ламінату їм зламати точно не вдасться. Виходячи з цього маєте можливість сміливо брати ламінат, враховуючи можливості, вподобання та фінансові можливості свого чада. Так, ви порадуєте не тільки свого нащадка, але і його дрібних гостей.

Фото

Ламинат для детской помещения

Ламинат для детской помещения

Ламинат для детской помещения

Ламинат для детской помещения

Ламинат для детской помещения

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.