Яку підкладку застосовувати під тепла підлога

Системи теплих підлог стають все більш популярними. Це і не дивно, оскільки лише такий вид опалення дозволяє створити найбільш сприятливий мікроклімат в будинку. Необхідно підкреслити, що для облаштування теплих підлог вживаються різні типи нагрівальних елементів. Це дозволяє застосовувати будь-яке покриття для підлоги. Щоб опалювальна система була дієвою і якісної, направлятися вірно виконати теплоізоляцію. Підкладка під теплу підлогу дозволяє не витрачати тепло даремно. З даної статті ви визначите, яку підкладку застосовувати під теплу підлогу.

Види підкладок

Какую подложку применять под теплый пол

Підкладка під теплу підлогу зможуть бути виготовлені з різних матеріалів, наприклад, спіненого поліетилену, поліпропілену і т. д. Ці матеріали мають металізований шар і шар лавсановій плівки. Завдяки металлизированному шару, тепло розподіляється по підлозі рівномірно, а спінений поліетилен запобігає втрати тепла.

Какую подложку применять под теплый пол

Підкладка з піноматеріалу витримує велику температуру до 90°З, а це дозволяє здійснювати монтаж труб теплообмінника або кабелю конкретно на металізовану лавсанову плівку. Серед позитивних властивостей відбивача необхідно підкреслити високу звукоізоляцію.

Зверніть увагу! На підкладці є розмітка, яка з вигляду нагадує сітку. Саме тому, ви зможете укласти нагрівальний кабель по розрахунковому кроці.

Какую подложку применять под теплый пол

Необхідно підкреслити, що при застосуванні відбивача для організації теплої підлоги ви станете зберігати 90% теплового випромінювання. Скоротяться енергетичні витрати, завдяки чому ви зможете заощадити на опаленні приміщення!

Підкладка під ламінат

Зараз частенько ламінат вживається як підлогове покриття не тільки в офісах, але і в приватних будинках і квартирах. Це обумовлено тим, що матеріал легко укладати і він обходиться відносно недорого. Якщо ви вирішили зробити теплу підлогу, а як фінішне покриття застосовувати ламінат, то вам направлятися передбачити використання підкладки, що відгороджує ламінат від нагрівальних елементів з одного боку, і стяжки — з іншого. В іншому випадку при ходьбі ламинатное покриття з часом почне видавати звуки і стуки. Можливо зробити висновок, що підкладка під ламінат для теплої підлоги обов’язкове.

Товщина шару зобов’язана складати від 2 до 5 мм В наш час випускається в продаж особлива підкладка, завдяки якій ви зможете вирішити пара завдань:

 • Амортизація між покриттям і основою.
 • Додаткове утеплення.
 • Вирівнювання маленьких перепадів підстави.
 • Запобігання пошкодження ламінованих панелей.
 • Запобігання скрипу.
 • Підкладку направлятися встановити між ламінатом і системою теплої підлоги. Велика частина виробників ламінованих панелей радять застосовувати в якості відбивача рулонний поліетилен. Даний матеріал стійкий до бактерій і цвілі, хімічних речовин.

  При влаштуванні теплої підлоги

  Какую подложку применять под теплый пол

  Найбільш затребуваними є водяні утеплені підлоги, тому, що вони мають багато плюсів. Головні серед них — економічність і зручність монтажу. Які конкретно матеріали можуть бути використані в якості відбивача для облаштування теплої підлоги? Це можливо спінений полістирол, пінополістирол, рулонна пробка, изоплат. Так, потік теплого повітря буде спрямовуватися вгору, що підвищує роботу готової системи.

  Серед хороших рис відбивача з пінополістиролу направлятися зазначити:

  • Звуко — і теплоізоляцію.
  • Вогнетривкість.
  • Низький рівень вологовбирання.
  • Простоту укладання.
  • Економічність.
  • Стійкість до температурних перепадів.
  • Легкість.
  • Довгий термін роботи, перевищує 100 років!

  Какую подложку применять под теплый пол

  Зверніть увагу! У разі якщо на підкладці є самоцентрувальні замки, то установка пінопластових труб пройде без особливих зусиль. Форма замків надасть вам можливість розташувати труби в особливих каналах. Поряд з цим вам не потрібно буде використовувати додаткові кріпильні елементи.

  Підкладка під теплу підлогу з інфрачервоним теплоносієм

  Якщо ви вирішили встановити плівковий підлогу з інфрачервоним теплоносієм, то вам направлятися особливо пильно з’єднувати його елементи. В іншому випадку його функціонал буде неповним. Це відноситься і монтажу підкладка під теплу підлогу.

  При влаштуванні теплої підлоги з інфрачервоним теплоносієм в обов’язковому порядку спрямовуватися встановити підкладку, яка можливо виконана з магнезитової плити або сторінок ДВП. Це передбачає монтаж підкладки на стяжку, на яку попередньо укладається алюмінієва фольга. Ще один варіант для облаштування інфрачервоної теплої підлоги – підкладка з полімерної металізованої плівки. Її направлятися укладати відбиває стороною вгору під інфрачервоний теплоносій. Даний матеріал відрізняється еластичністю, тонкістю, екологічністю і гнучкістю.

  Какую подложку применять под теплый пол

  Ізоляційний шар повинен бути укладений по всій площі підлоги суцільним масивом. З’єднання підкладки потрібно проводити встик, а шви проклеїти липкою стрічкою або скотчем. У слідстві ви створите додаткову гідро — і пароізоляцію.

  Отже, застосування відбивача при створенні опалювальної системи «тепла підлога» в будинку або квартирі в обов’язковому порядку. Проведення цього заходу дозволить вам заощадити, тому, що так зменшити втрати тепла. Грамотне утеплення надасть допомогу вам витрачати граничне число коштів на опалення будинку. У випадку якщо у вас є питання за темою, як вірно вибрати підкладку при влаштуванні системи «теплої підлоги», то задавайте їх експертам нашого сайту.

  Читайте крім цього:

  Ламінат для теплої підлоги

  Відео

  Підкладка під теплу підлогу з спіненого поліетилену:

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.