Як вибрати ламінат під тепла підлога

Тепла підлога робить проживання в будинку особливо комфортним. Він може бути основним або додатковим джерелом обігріву приміщення. Поєднання теплого статі і ламінату здавалося нереальним через деформації клеєних панелей виділення і підлогового покриття токсичного формальдегіду. Нові моделі ламінату виготовляються з розробки, виключає порушення форми внаслідок усушки, а особливий склад покриття класу E1 і E0, відрізняється низьким вмістом страшних компонентів. Щоб отримати високий рівень і красивий інтер’єр зручності, принципово важливо знати, як вибрати ламінат під теплу підлогу.

Маркування виробника

Как выбрать ламинат под теплый пол

В базі виготовлення ламінованих панелей лежить деревина, виходячи з цього їхня низька теплопровідність. Для забезпечення звичайної теплопередачі через підлогове покриття виробники використовують особливу розробку. Матеріал, створений на її базі, має маркування «Warm Wasser» і значок із зображенням теплої підлоги. Особливе позначення має модель покриття для водяної підлоги, її не рекомендується застосовувати з електричним обігрівом.

Особливості ламінованих панелей для теплої підлоги

Как выбрать ламинат под теплый пол

Не рахуючи піктограми на упаковці, що дозволяє нагрівання панелей, потрібно орієнтуватися на клас матеріалу. Ламінат 32 та 33 класу буде оптимальним покриттям, він має товщину – 8-10 мм.

Зверніть увагу! Якісні ламелі обчислені на тривалий інтенсивну експлуатацію і термін служби, вони мають підвищену щільність, постачаючу стійкість до стирання.

В якості сполучного речовини при виготовленні ламінату використовуються формальдегідні смоли, які надійні при простій температурі. Нагрівання панелей до 30° призводить до виділенню токсичної речовини. Щоб уникнути небезпеки, необхідно дивитися за температурою теплої підлоги, не допускаючи перевищення нагріву поверхні покриття більше, ніж на 28°. Краще укладати матеріал з маркуванням E1 і E0, який характеризується зниженим вмістом формальдегіду.

Відповідальним причиною є вид з’єднання – клейовий або замковий (плаваючий). Панелі, що стикуються системою Click, нескладні і ергономічні у монтажі, вони забезпечують надійне з’єднання, яке не деформується при нагріванні.

Зверніть увагу! На будівельному ринку пропонуються варіанти ламінату з залізними замками, які забезпечують посилене кріплення.

Переглядаючи характеристику ламінату, зверніть увагу на коефіцієнт теплового опору. Його значення визначає властивість матеріалу нагріватися. Високі показники дуже погано характеризують панелі, для збільшення їх температури потрібно величезної витрата ресурсів. Коефіцієнт опору ламелей для теплої підлоги рекомендується порядку 0,15–0,1 м2 К/Вт. Цей показник вираховується для всього покриття, з урахуванням підкладки під ламінат.

Водяна підлога

Как выбрать ламинат под теплый пол

Пристрій обігріву приміщення за допомогою системи труб з теплою водою ймовірно лише в приватному будинку, конструкція перекриття у квартирах не обчислена на велику додаткову масу стяжки, потрібної для теплої підлоги. Крім цього, для системи потрібно регулятор нагрівання та автономне опалення. До початку укладання ламінату база зобов’язана зібрати міцність протягом місяця. Просушений підлогу неспішно прогрівають до половини розрахункової потужності, а через 2 дні – до повної. Перед укладанням покриття обігрів вимикають і дають підстави охолонути до 15?C. Після закінчення настилу підкладки виконується монтаж ламінату 32-33 класу з маркуванням H2O, советующей цю модель для водяної підлоги.

Зверніть увагу! Запуск системи обігріву проводиться поетапно, встановлений термостат зобов’язаний контролювати температуру на поверхні в межах 25 градусів. В кінці опалювального сезону, відключення теплоносіїв крім цього проходить неспішно, щоб не пошкодити ламінат різкою зміною температури.

Нагрівання електричним кабелем

Как выбрать ламинат под теплый пол

Застосування електричного кабелю для теплої підлоги крім цього вимагає укладання стяжки без перепадів рівня. У разі якщо використовуються нагрівальні мати, то додаткові роботи не проводяться, але нагрівання здійснюється нерівномірно – у місцях розміщення проводу температура вище, а між витками нижче. Така система в підсумку призводить до деформації ламінованого покриття.

Плівкова підлога

Как выбрать ламинат под теплый пол

Інфрачервоні плівкові підлоги хороший варіант під ламінат. Вони рівномірно нагрівають покриття до прийнятної температури. Не потрібно робити стяжку, досить послати під вузьку плівку особливу підкладку. Яскравий контакт дозволяє швидко робити прогрівання і економно витрачати електрику.

Зверніть увагу! Велика ціна плівкового підлоги електричного обернеться економією витрат на опалення, а інфрачервоне випромінювання сприятливо для організму.

Ламінат, постелений на плівковий підлогу, прослужить такий же термін, що і на хорошій стяжці.

Ламінат з вбудованим обігрівом

Как выбрать ламинат под теплый полОрганічне поєднання теплої підлоги і прекрасного покриття пропонує система Alloc Heating System. Це ламінат з вбудованими нагрівальними елементами, при його укладанні потрібно не тільки встановити замки, але і з’єднати клеми.

Зверніть увагу! Розміщення елементів опалення панелей зменшує тепловтрати, експлуатація системи робиться економніше, ніж укладання електричних кабелів.

монтаж і Правильний вибір ламінату на теплу підлогу зробить будинок прекрасним і комфортним. У випадку якщо у вас залишилися питання по темі, то задавайте їх спеціалісту нашого сайту.

Можливо вас зацікавлять відповіді на такі питання:

  • Як вибрати ламінат для дитячої приміщення?
  • Що собою уявляє ламінат під художній паркет
  • Що собою уявляє глянцевий ламінат?
  • Що враховувати при виборі ламінату для спальні?

Відео

У цьому відео мова заходить про те, як встановити плівкова підлога під ламінат. Поступове розгляд матеріалу надасть допомогу вам встановити інфрачервоний тепла підлога самостійно:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.