Як вибрати клей для ламінату

Говорячи про клеї для ламінату, багато зможуть здивуватися. Справді, оскільки ламінат монтується до підлоги без фіксації, і клей тут зовсім ні при чому. Але укладання ламінату – це ще і підгін кожної дошки стик до стику. Не звертаючи уваги на те, що конструкція ламінату передбачає міцне прилягання його дощок, все ж стики не можна назвати ідеально герметичними, а тому, якщо ви купили недорогий ламінат, їх треба проклеювати. Розберемося, як зробити правильний вибір клею для ламінату.

Для чого застосовувати клей

Как выбрать клей для ламината

 • Конструкція дощок, приклеєних один до одного, істотно міцніше. Це означає, що всі негативні дії, які так чи інакше трапляються, зможуть стати нікчемними для ламінованого покриття.
 • Для поліпшення зовнішнього вигляду. Не звертаючи уваги на те, що ламіновані дошки дуже прекрасні, їх ребра все ж зможуть легко змінюватися. Клей для ламінату покликаний згладити це відмінність, а тому така підлога буде виглядати просто ідеально.
 • Клей, який застосовується для стиків ламінованих дощок, істотно підвищує герметичність підлоги. У разі якщо відмовитися від проклеювання ребер, то при попаданні води під дошки власникові приміщення доведеться добряче витратитися. Вода може не тільки знищити базу, але й стати джерелом утворення цвілі, при таких умовах доведеться заражене ламіноване покриття повністю демонтувати.
 • Термін роботи ламінованої підлоги при застосуванні клею істотно збільшується. Це відзначають усі майстри, і немає підстав їм не довіряти. Одним словом, застосування клею дає важливу грошову економію в майбутньому. Це в рівній мірі відноситься як до дорогого ламінованого матеріалу, так і до того, що знаходиться в нижчій ціновій категорії.
 • Вибір

  Как выбрать клей для ламината

  Є якісь секрети, і на що звернути увагу при виборі клею для ламінату? Поради консультантів у магазині не завжди можуть бути вірними, оскільки мало хто з них працював хоча б з одним із запропонованих ними матеріалів.

  Зверніть увагу! На упаковці зобов’язана в обов’язковому порядку знаходитися напис про те, що даний клей призначений спеціально для ламінату. Ні за що не можна купувати клей для дерева, оскільки міцного зчеплення з ним не домогтися. Клей не повинен бути на водній базі, оскільки подібні потяги не зможуть в достатній мірі скріпити ламіновані дерев’яні склади дощок. Майстри не рекомендують застосовувати склади на масляній базі, або ті, у складі яких є ацетон.

  Как выбрать клей для ламината

  Що стосується конкретних торгових марок, то можливо виділити деякі, які продемонстрували відмінні результати з ламінованим дошками будь-яких компаній. Клей «Кисэл» поставляється відомим німецьким виробником. Гідне рівень якості за розумною ціною. Випускається у величезних ємностях за 0,75 літра. «Клэо ламінат» — склад французького виробництва. Його ємність трохи менше — 0,5 літра, а за ціною він крім того дешевше свого німецького аналога. Ще один знаменитий склеювальний склад — «Томсит». У продажу є упаковки різної ємності, а також і самі величезні, по 12 кг. За своєю вартістю даний клей виходить пара дорожче двох минулих, але і рівень якості, яка заявляє виробник, набагато вище. Він не тільки екологічний і цілком надійний, але ще і володіє вологостійкістю.

  Зверніть увагу! «Томсит» підходить крім того для теплої підлоги.

  Як вірно використовувати

  Отже, як вибрати клей для ламінату, вже ясно. Залишилося лише усвідомити, як його вірно нанести. За великим рахунком, треба постійно читати інструкцію до кожного конкретного складу, це дасть більше шансів, що робота буде проведена за всіма правилами.

  Как выбрать клей для ламината

  Всі поверхні дощок повинні бути очищені від невеликої стружки і пилу, для цього можливо скористатися пилососом. Крім того маленькі дерев’яні частинки зможуть стати перешкодою для щільного прилягання дощок один до одного. Як ми знаємо, ламінат закріплюється за допомогою конструкції «шип-паз». Клей потрібно наносити на дошку з елементом «паз», і лише так можливо досягти досконалої герметизації стиків. По закінченні того, як дві дошки будуть з’єднані, потрібно їх добре притиснути один до одного.

  Зверніть увагу! У разі якщо надлишки клею виходять на поверхню, видаляють їх відразу ж м’якою мокрою ганчіркою.

  По закінченні того як монтаж ламінату буде закінчений, потрібно дочекатися підсихання клею. У більшості випадків на це потрібно трохи більше днів, але оптимальніше прочитати інструкцію, де буде вказано правильний час. Протягом цього часу підлога не можна піддавати жодним діям – ходити по ньому, ставити меблі. По закінченні днів можливо насолоджуватися відмінним герметичним і міцним ламінованим покриттям.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.