Технологія монтажу мембранної покрівлі: пристрій і

Розвиток виробництва нових матеріалів значною мірою спрощує проведення будь-якого ремонту. У разі наведення покрівлі, можливо підібрати різні варіанти для кожного конкретного випадку. Всі величезну популярність набирає використання мембранних покриттів, технологія монтажу яких відрізняється відносною простотою, і при наявності деяких базових знань, робота можливо виконана самостійно. Неприємність може полягати в необхідності застосування особливих інструментів.

Що таке мембрана

Давайте поговоримо про матеріалі та його експлуатаційних чортів.

Технология монтажа мембранной кровли: устройство и

Мембранне покриття – це рулонний матеріал, що виготовляється на базі ПВХ і має такі характерні властивості:

 • Велика стійкість до дії навколишнього середовища. Дах буде водонепроникною і несприйнятливою до ультрафіолетового випромінювання, механічних навантажень і перепадів температур, що дозволяє використовувати її фактично у всіх кліматичних територіях.
 • Термін його роботи обчислюється десятками років, виходячи з цього, не звертаючи уваги на досить велику ціну, його придбання можна вважати досить економічним варіантом.
 • У разі застосування особливих інструментів (які є далеко не в кожного), монтаж плівки не уявляє особливих складнощів. Інструменти можливо взяти в оренду.
 • Дуже швидко монтується. В умовах приватного домоволодіння роботи можливо провести за один день.
 • Завдяки структурі, мембранна покрівля можливо використана на дахах, що мають саму різну форму і конфігурацію, що робить її універсальною.

Технология монтажа мембранной кровли: устройство и

Що стосується негативних моментів, то тут можливо відшукати в пам’яті хіба що про деяку дорожнечі матеріалу і застосування для монтажу особливого інструменту, але ці недоліки з лишком перекриваються перевагами.

Технологія

Технология монтажа мембранной кровли: устройство и

Для правильної і якісної укладання потрібен монтажний фен. Технологія передбачає нагрівання з’єднувальних частин до температури 500°C, виходячи з цього варто виконувати обережність при роботі. Сутність дій міститься в наступному:

 • Спершу монтується суцільна обрешітка кроквяної системи. Мембрана власної жорсткості не має, і цим визначається специфіка проведення робіт.
 • Потім рулон нарізають за допомогою нескладного канцелярського ножа на смуги потрібних розмірів.
 • Після закінчення укладання першої смуги її закріплюють за допомогою спеціальних цвяхів з широкими капелюшками (для приватних домоволодінь). У разі якщо покривається величезна і плоска площа, на зразок даху промислового підприємства або аналогічного споруди, то вживається монтажний апарат, в один момент вбивали дюбеля і закріплює лист до покрівлі.
 • По закінченні закріплення першого сторінки укладається другий з нахлестом 6 см (при застосуванні додаткового кріплення — 12 см).
 • Потрібно зробити первинну фіксацію, приплавив точково краю з кроком близько 50 див.
 • Потім проводиться повна фіксація. Фен з фіксуючою насадкою поміщається під нахлест і, нагріваючи матеріал зсередини шва, плавно просувається вздовж нього. Поряд з цим прогрітий ділянку накочується силіконовим валиком.
 • Аналогічним чином кріпляться всі інші смуги.

Технология монтажа мембранной кровли: устройство и

Пристрій аналогічної покрівлі можна назвати особливо складним. Для більшої наочності і кращого розуміння суті робіт, можливо ознайомитися з відповідними відео по темі.

Технология монтажа мембранной кровли: устройство и

У разі якщо монтаж проведений як слід, то підсумок буде радувати протягом не одного десятка років, крім цього, роботи проводяться швидко.

Відео

Читайте крім цього:

Види покрівельних мембран

Пристрій зеленої покрівлі

Інверсійна експлуатована покрівля — що це?