Що необхідно для захисту ваших вікон? звичайно ж рольставні!

Бажаєте позбавитися від зайвого шуму, погодних явищ, обезопасисть будинок від ймовірних злочинців? Встановіть рольставні на вікна від компанії «Модерон». Вони естетичні, мають міцну конструкцію, підійдуть для монтажу в приватному будинку, офісі, квартирі. А ще:

 • не дають стороннім заглядати у вікна — ваші індивідуальні справи приховані від сторонніх очей;
 • забезпечують захист — будинок або інший об’єкт залишиться недоторканим протягом вашої відсутності;
 • регулюють рівень освітлення у приміщенні — з ними легко створити робочу або інтимну обстановку;
 • діють як шумо — і теплоізоляція.

Вибираючи рольставні, зверніть увагу на колір, матеріал виготовлення, розмір віконного прорізу, спосіб монтажу та механізм управління систем ролетів. Перед придбанням рольставней рекомендуємо звернутися до консультанта по телефону: +7 (495) 749-76-66, він не тільки дасть пораду необхідний варіант, але і проконсультує з питань конструкції, монтажу і матеріалу ролетів.

Метод монтажу

Что необходимо для защиты ваших окон? конечно же рольставни!

Установка захисних ролетів проводиться 3 методами:

 • Накладними зовнішнім. Це нескладний варіант, який займає найменше часу. Конструкцію розміщують зовні на стіні. Механізм управління встановлюють зверху отвору, шини — з боків. Крім того, в разі якщо вікно відкрите, полотно не буде видно. Тип управління можливо будь-яким.
 • Вбудовуваним зовнішнім. Значно частіше вживається для маленьких вікон. Конструкція мало закриває отвір. Тип управління — ручний.
 • Вбудовуваним. Вважається найбільш надійним, короб встановлюють врівень зі стіною. Забезпечує великий рівень захисту — конструкцію нереально помітити ні на вулиці, ні в приміщення. Хороший вибір для арочних віконних прорізів. Тип управління — мимовільний.
 • Визначати, який вид монтажу буде оптимальним, краще довірити майстру. Ви маєте можливість безоплатно привести до тому, що заміряє, який в найменші терміни зробить замір і порадить необхідний варіант.

  Тип управління

  Опускати/піднімати віконниці можливо двома методами:

  • за допомогою автоматики;
  • вручну.

  Что необходимо для защиты ваших окон? конечно же рольставни!

  Останній метод вважається самим бюджетним і нескладним. Він практичний і не залежить від зовнішніх факторів. Виділяють пари типів ручного управління: стрічкове, карданное, тросове, пружинно-інерційний. Найпоширеніший як раз пружинно-інерційний. Він витримує навантаження до 80 кг, щоб відкрити/закрити віконний отвір необхідно потягнути за ручку.

  Зрозуміло, що автоматика коштує дорожче ручного управління. Але вона більш ергономічна, вимагає мінімум часу на виконання завдань, не відчуває недолік у зусиллях з боку людини. Механізм працює завдяки електроприводу. Керувати їм можливо дистанційно або за допомогою вимикачів.

  Головні переваги автоматичного управління:

  • механізм витримує навантаження до 200 кг;
  • імовірна установка верхнього замку.

  Ми рекомендуємо брати ролокасети від виробника «Модерон». Це гарантія справжніх вартостей і перевіреної якості.

  ТОВ «Модерон» — ваш надійний партнер

  Компанія практично 20 років займається виробництвом, установкою і продажем рольставней, жалюзі, воріт. ТОВ «Модерон», це:

  • Послуги під ключ. Проектна документація, монтажні роботи і виготовлення — все це ми беремо на себе.
  • Широкий асортимент. Різні за кольорами і конфігурації комплектуючі та профілі — це гарантія того, що клієнт абсолютно правильно підбере щось для себе.
  • Суворий контроль. Продукція компанії сертифікована і відповідає вимогам безпеки Європейського союзу.
  • Гарантії. комплектуючі і Все обладнання мають гарантійний термін. Компанія обслуговує клієнтів як у цей час, так і після його закінчення.

  Что необходимо для защиты ваших окон? конечно же рольставни!

  У каталозі компанії зібрані кращі пропозиції від провідних виробників. Консультації з питань вибору матеріалів або типів конструкцій, виклик замірника безкоштовні!

  У випадку якщо у вас виникли додаткові питання, або ви хочете ознайомитися з командою монтажників та сертифікатами якості, ви маєте можливість самостійно під’їхати в офіс за адресою: р. Москва, вул. Рязанський пр-т, 6 д. А.

  Статтю підготовлено експертами компанії «Модерон» — www.zaschitka.ru.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.