Як вибрати пароізоляцію для покрівлі

Пароізоляція вирішує серйозне завдання щодо забезпечення звичайної вологості і температури повітря. Також грамотна її організація захищає конструкцію покрівлі, зберігаючи всі її елементи повністю сухими.

Пароізоляційні матеріали заважають переміщенню пара, що дозволяє забезпечити оптимальні влаготехнические характеристики покрівельних матеріалів, а правильніше захист теплоізоляції (наприклад, мінеральної вати) від дії водяних парів, які потрапляють з внутрішніх приміщень. З метою досягнення успіху не завадить володіти інформацією, як вибрати пароізоляцію для покрівлі і на чому загострювати увагу при її покупці.

Серйозні нюанси вибору

Как выбрать пароизоляцию для кровли

 • При виборі матеріалів пароізоляції дуже зазначають послідовність параметрів, які нададуть допомогу не допустити надмірне зволоження даху, забезпечать захист і вентиляцію від опадів.
 • Паропроникність, показник характеризує швидкість вирівнювання тиску пари між середовищами, які поділяє паронепронецаемая мембрана. Він залежить як від товщини, так і від структури плівки. Чим товще матеріал, тим нижче його паропроникність.
 • Міцність — серйозний показник монтажної характеристики. Паробар’єр не має порватися при укладанні, а зобов’язаний витримати великі навантаження. Від запасу міцності матеріалу залежить надійність всього покриття.
 • Водотривкість. Щоб волога не мала можливості пробратися в утеплювальний матеріал і всередину будинку, пароізоляція зобов’язана чудово утримувати воду на своїй поверхні.
  Пожежна безпека. Забезпечується стійкість плівки до вогню.
 • Екологічні показники. Для виготовлення матеріалу повинно вживатися надійне сировину і сучасні чисті розробки.
 • Довговічність. Від терміну роботи пароізоляційної плівки залежить час експлуатації покрівельного пирога.
 • Стійкість. Властивість матеріалу не втрачати своїх якісних показників протягом тривалого часу.
 • Яку вибрати

  Как выбрать пароизоляцию для кровли

  Сучасні виробники пропонують широкий асортимент матеріалів для грамотного облаштування пароізоляції. Принципово важливо, яку пароізоляцію вибрати для даху, оскільки всі вони володіють різними властивостями та якісними показниками, роблячи фактично одну функцію. Бачаться наступні види особливих плівок.

  Гідроізоляційні, що заважають потраплянню рідини в шар утеплювального матеріалу. Завдяки їх микроперфорационной структурі водяні пари зможуть вільно проходити через покриття на навколишнє середовище. Укладання плівки зобов’язана виконуватися так, щоб її і покрівельне покриття розділяла обрешітка.

  Зверніть увагу! За допомогою вентиляційного зазору зростає циркуляція повітря і поліпшується пароізоляція. Так, плівка з однобічною прозорістю зберігає сухим елементи конструкції та утеплювач.

  Как выбрать пароизоляцию для кровли

  Антиконденсатні плівки. Внутрішня поверхня матеріалу має особливий адсорбує шар з нетканого текстилю, з його допомогою прекрасно утримується і швидко вивітрюється волога, не накопичуючись в теплоізоляції і на внутрішній поверхні покриття. Такий тип плівки чудово справляється з пароізоляцією і підсилює властивості теплоізоляційного матеріалу.
  Укладається плівка адсорбційним шаром до приміщення, а кріпиться контррейки, з урахуванням того, що хід крокв повинен бути не більше 1,2 м. При монтажі плівки потрібно передбачити облаштування вентиляційного зазору, щоб волога не мала можливості затримуватися в ворсистої тканини, в іншому випадку в теплоізоляції і кроквах може утворюватися цвіль.
  Паронепроникні плівки. Активно застосовуються для захисного бар’єру з внутрішньої сторони теплоізоляційного матеріалу зсередини приміщення. До них може відноситись тришаровий матеріал з несучою армуючої сіткою, ламінованої з двох сторін поліетиленовою плівкою. Якісні поліпропіленові волокна плетеної сітки створюють велику міцність, а ламіноване покриття забезпечує хороші гідроізоляційні властивості плівки.

  Как выбрать пароизоляцию для кровли

  Зверніть увагу! Монтаж плівки виконується до внутрішньої сторони утеплювача з забезпеченням вентиляційного зазору, що не дозволить утворюватися конденсату з внутрішньої сторони матеріалу.

  Пароізоляція даху одна з серйозних складових будівництва комфортного будинку. Вона формує сприятливі умови для експлуатації будь-якої будівлі, збільшує термін роботи всіх елементів конструкції.

  Как выбрать пароизоляцию для кровли

  Зберігаємо надію, що цей матеріал надасть допомогу зробити вірний вибір. Тим більше сучасні виробники пропонують широкий асортимент пароізоляційних матеріалів, який дозволяє вибрати хороший варіант для будь-якого матеріалу покрівлі, і для її конструктивних елементів.

  Відео

  Визначте, для чого потрібна гідроізоляція та пароізоляція, як вірно встановлювати пароізоляцію: