Чим замазати поточну дах

Головним призначенням даху будь-якої споруди є захист його внутрішніх приміщень від атмосферних опадів. У разі якщо покрівля нова і вірно влаштована, то такі неполадки, як текти, бачаться досить рідко. В цей же час, по закінченні певного часу, власники приватних будинків зможуть зіткнутися з проблемою протікання покрівлі і будуть думати, чим замазати поточну дах.

Обставин тут можливо пара, але, однією з найбільш поширених вважається зсув окремих фрагментів покрівлі, що призведе до утворення щілини. Таке покриття досить часто зсувається завдяки його невідповідності куті нахилу схилу, на який її укладено. Частенько розгерметизація бачиться в місцях стиків покрівельних елементів. Більш того, текти утворюється в найбільш проблемних і недоступних місцях. Приміром, близько вентиляційних або пічних труб. Для усунення такої неприємності потрібні деякі практичні навички та наявність відповідних матеріалів.

Ремонт даху з шиферу

Чем замазать текущую крышу

Щоб закрити тріщину в покрівлі з шиферу, можливо застосувати пара відомих способів. Найбільш доступним варіантом усунення протікання даху вважається ремонт із застосуванням саморобної мастики. Такий метод може підійти, у разі якщо відколи й пошкодження покриття покрівлі, де протікає дах, маленькі. Приготувати таку мастику можливо з суміші оліфи і крейди. Цим складом необхідно заповнити очищену від бруду тріщину, а по закінченні того, як він висохне, нанесіть поверх нього шар масляної фарби.

Чем замазать текущую крышу

Ще одним відомим варіантом є замазка щілини або пошкоджень покрівлі бітумною мастикою. Подібний спосіб ремонту досить дієвий. У разі якщо у власника пошкодженого даху відсутні відповідні навички, то варіант з бітумної смолою може принести шкоду його здоров’ю. Це пов’язано з великою температурою для того щоб складу, яка може бути близько 150?C і більше.

Зараз у продажу є більш сучасні засоби, за допомогою яких можливо без особливих зусиль зробити ремонт дахового перекриття. Приміром, магазини пропонують різноманітні покрівельні герметики, на базі яких знаходиться бітум. При найменших пошкодженнях можливо купити герметичні склади в тубах. Їх ціна трохи вище, якщо порівнювати з аналогічними герметиками в банках, але вони більш ергономічні у роботі.

Ремонт покрівлі з металочерепиці

Чем замазать текущую крышу

Такий сучасний покрівельний матеріал як металочерепиця вважається найбільш практичним. Термін її роботи великий, а пошкодження для того щоб покриття в центрі даху бачаться дуже рідко. Найбільш вразливими місцями, де може з’явитися текти, вважаються стики між кутовими фрагментами і примикання з вентиляційними трубами або димоходом. У разі появи щілин у таких місцях треба знати, що зробити, щоб не протікав дах. Для цього їй необхідно забезпечити належну герметизацію.

Ці ж дії з усунення протікання можливо використовувати і до покрівлі з профнастилу.

Чем замазать текущую крышу

Знайшовши місце течі, необхідно провести ретельну його очищення від забруднень. Для цього можливо застосовувати щітку з металу, наждачний папір або губку достатньої жорсткості. Вичищене місце направлятися висушити і підготувати герметизуючий складу. Для того щоб герметика можливо застосовувати особливі матеріали на силіконовій або бітумною базі. Застосовуючи такий склад, потрібно шепетильно замазати пошкоджене або негерметичное місце. Величезні щілини можливо задути монтажною піною.

Ремонт пошкодження покрівлі з натуральної черепиці

Чем замазать текущую крышу

У ході експлуатації покрівлі з керамічної або цементно-піщаної черепиці з-за дією зовнішніх умов її поверхня може пошкодитися. Подібні пошкодження усунути досить легко. направлятися приготувати розчин з однієї частини лляних волокон з клоччя і двох частин піску та цементу. Таким складом необхідно дбайливо замазати пошкодження на елементах черепиці. Разрушившийся цемент потрібно замінити новим аналогічним розчином.

Дах з черепиці може протекти по обставині розриву шару гідроізоляції між рейками, що фіксують керамічні пластини, і кроквами. Щоб відремонтувати ділянку, потрібно:

  • видалити черепицю, знаходиться на проблемній ділянці;
  • під верхні пластини забити дерев’яні кілочки, по закінченні чого відкріпити фіксують бруски від крокв, попередньо вийнявши цвяхи;
  • підкласти картон і вирізати фрагмент бруса над ушкодженою ділянкою;
  • до пошкодженої гідроізоляції приклеїти латку, застосовуючи покрівельний клей;
  • повернути демонтований брус, обробивши його антисептиком і закріпивши на своєму місці. Завершивши реставрацію пошкоджених шарів, укласти зняту черепицю на місце поверх рейок.

Відео

У цьому продемонстровано, як відбувається ремонт шиферного даху:

Подивіться, як можливо залатати дах з шиферу ПЕТ-пляшками: