Установка замку в міжкімнатні двері: досвідчена інструкція

Міжкімнатні двері призначена щоб візуально розділяти кімнати в приміщенні – це її пряма функція. У житлових будинках не прийнято ставити замки на двері, їх значно частіше встановлюють в офісних комплексах, але бувають і виключення.

За великим рахунком, установка замків робить пара основних функцій:

 • в офісних приміщеннях запобігають крадіжку корисного майна;
 • запобігає витоку відповідальної інформації, яка зберігається в кабінеті;
 • встановлюючи у житловому приміщенні, ви маєте можливість домогтися відокремленості і зберегти в безпеці корисні речі, припустимо, у випадку якщо потрібно охоронити від дрібних дітей корисну вазу або дорогу електроніку. Так сприяє інтимного самоти.

Як вибрати замок

Установка своїми руками — це дуже важливий і кропіткий процес. Але, при всій своїй складності, поставити замок у двері можливо без досвідченої допомоги.

На сьогодні, найбільш популярним видом, якими на даний момент оснащують, є пристрої з кнобом (див. Ручки для міжкімнатних дверей). Вони мають можливість замикання на ключ з внутрішньої сторони кімнати. Встановлювати замок прийнято після закінчення монтажу дверей.

Для установки замку знадобляться наступні інструменти:

 • насамперед потрібна дриль;
 • вам знадобляться пір’яні і напрямні свердла;
 • для монтажу замку потрібно коронка по дереву;
 • розмічальний косинець;
 • долото;
 • маленька ножівка.

Рада! При виборі не женіться за дешевизною. Недорогі викликає великі сумніви виробництва легко розкрити і вони швидко виходять з експлуатації.

Перед тим як почати установку, в першу чергу, зверніть увагу на матеріал, з якого складається сама двері (див. Як вибрати міжкімнатні двері). У класичну дерев’яні двері можливо встановити замок в будь-якому ергономічному для вас місці.

У разі якщо двері виготовлені з іншого матеріалу, наприклад, з МДФ, потрібно буде встановити замок строго на певній висоті 1 метр від підлоги. Це пов’язано з тим, що додатковий дерев’яний брус в такий двері встановлюється на такій висоті.

Рада! Якщо ви не розумієте, як встановити замок в міжкімнатні двері і вам не легко дається сприйняття докладних настанов, зверніться за порадою до знайомих, які вже робили подібні процедури. Щоб з’ясувати, що таке установка замків у дверях — відео може стати добрим посібником.

Установка замка в межкомнатную дверь: опытная инструкция

Щоб не зробити помилку при покупці замку в магазині, вам потрібно точно поміряти ширину вертикального бруса вашої двері. Товщина полотна не повинна бути менше 40 мм, в іншому випадку врізання замку втрачає кожен суть.

Грунтовно упевніться в надійності коробку (див. Міжкімнатні двері з коробкою ) на міцність. У разі якщо всі умови дотримані, можливо приступити до установки замку.

Установка замку у міжкімнатних дверей

У разі якщо коротко, то врізку можливо поділити на 5 умовних етапів:

 • Твір вимірів і нанесення розмітки.
 • Застосовуючи коронку по дереву та пухові свердло потрібно висвердлити отвори потрібних розмірів.
 • Монтаж засувки і різних кріплень за допомогою саморізів.
 • Яскрава установка кноба.
 • Кріплення кноба за допомогою саморізів.
 • Розглянемо докладніше, як вставити замок

  Установка замка в межкомнатную дверь: опытная инструкция

  Для початку прикладіть придбаний замок до дверей в передбачуваному місці установки. Обведіть її олівцем. Застосовуйте розмічальний косинець, щоб провести лінії на торцевій частині полотна і проведіть сполучну лінію до їх центрів.

  У вас виявиться вертикальна лінія, від якої потрібно відійти по сторонам на відстані половини ширини, і зробити нові позначки. Виявиться незвичайний прямокутник, по периметру якого гострим ножем зробіть насічки.

  Зараз застосовуйте дриль для просвердлювання особливого отвори вздовж осьової лінії. Потім застосовуйте долото, щоб вибрати потрібну кількість деревини.

  Візьміть замок в руку і відкрийте його так, щоб стало возмможно витягнути засувку. З побоюванням вставте в оброблене гніздо. Змонтуйте на панель особливу лицьову накладку і олівцем, або гострим ножем обведіть її контур. Вийміть замок і зробіть по вертикальних лініях насічки. Зробіть вибірку потрібної кількості деревини.

  Застосовуйте дрібну ножівку, щоб випиляти фігурний отвір для свердловини. Потім, вставити свій замок і впевніться в надійності, як він працює. Відкрийте і закрийте його пару раз. Прикрийте двері, переконайтеся, що все стикується і працює.

  У разі якщо все було зроблено по інструкції, то роботу можна вважати завершеною і ви вдало встановили його.

  Основний ворог врізки замку – це поспіх. Пристрій вимагає особливої акуратності і підвищеної відповідальності упродовж установки. При належному виконанні правил ви маєте можливість не тільки зламати його, але і пошкодити дверне полотно, що загрожує грошовими втратами.

  Якщо ви не готові і відчуваєте невпевненість, довірте установку майстру. Лише спеціаліст гарантовано зробить вірну врізку. Але, в тому випадку, якщо у вас немає сумнівів, і є певні навички, установка не займе багато часу і не завдасть особливих неприємностей.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.