Врізка замків в залізні двері: рекомендації фахівців

Зараз ми пояснимо вам, як врізати замок в залізні двері, а так само які конкретно тонкощі необхідно враховувати поряд з цим.

На сьогоднішній добу залізні двері міцно увійшли в наш побут в якості захисників житла. Крім товщини металу дверного полотна величезне значення має рівень якості врезаемого замку.

Велика частина недорогих моделей широкого споживання, в більшості випадків, вже забезпечені «рідними» замками. З одного боку це може здатися плюсом: не потрібно самому врізати замок або витрачати гроші на оплату послуг майстра по врізці. Але враховуйте те, що потокове виробництво аналогічних дверей передбачає низький рівень якості не лише самих полотен, але і врізаються замків в них.

направлятися знати! Якщо ви придбали недорогу «китайську» вхідні залізні двері з вбудованим замком, то громадна можливість того, що зломщикові до неї легко підібрати ключ.

Неспеціалізована послідовність дій при врізанні замків у вхідні залізні двері виглядає наступним чином:

 • Вибираємо замок до дверей.
 • Розмічаємо місце на полотні для монтажу замкового корпусу.
 • Врезаем корпус замку і запірний механізм у двері.
 • Встановлюємо ручки і накладки (див. декоративні Накладки на двері: види та встановлення).
 • Робимо отвори на коробці для ригелів.
 • Як вибрати вірний замок для дверей

  З усього різноманіття для вашої «захисниці» підійдуть лише врізні замки для залізних дверей, корпус яких встановлюється конкретно в дверне полотно. Дуже рідко можливо помітити в побуті використання накладних замків на вхідних дверях з металу (див. Вхідні залізні двері своїми руками).

  Врезка замков в железные двери: рекомендации специалистов

  направлятися знати! Якщо ви бажаєте замінити свій механічний замок на електронний, то в обов’язковому порядку подбайте про резервне джерело його живлення.

  Ось пара рекомендацій по вибору замка для вашої залізної двері:

  • Замковий механізм сталевого дверного полотна значно частіше містить ручку, яка так само є додатковим фіксатором двері. То є у неї є додатковий язичок для фіксації полотна в закритому стані.
  • оптимальніше брати замок з сувальдним або циліндровим механізмом. А значно краще буде, якщо ви встановите два замки: один сувальдний, інший — циліндровий.

  направлятися знати! Сувальдні замки стійкі до силового дії. При покупці зверніть увагу, щоб його ригелі виходили з корпусу на відстань не менше 25 мм. Циліндрові замкові механізми більш ергономічні в експлуатації і нескладні в заміні — достатньо змінити лише личину.

  • Якщо ви зупинили свій вибір на вітчизняному замку, то в обов’язковому порядку упевніться в надійності на упаковці позначки про сертифікації. У разі якщо їх немає, то з величезною можливістю це підробка.
  • Не беріть досить недорогий замок. Крім того, що його з легкістю можливо зламати, так і в експлуатації він принесе багато клопоту.
  • Всі замки врізні для залізних дверей діляться по ступені надійності на чотири категорії. До першої відносяться найбільш легкодоступні для зломщиків (див. Злом дверей і протидії цьому). Рекомендуємо купувати 2-ма або 3-ю категорію. Так як вони є найбільш прийнятним варіантом. 4-я категорія можливо через чур дорога, але вона є самою надійною.

  Технологія врізки замкового механізму на вхідні двері

  Врізка замка може стати в нагоді в двох випадках: ви бажаєте поміняти вийшов з ладу старий (див. Ремонт замків в залізних дверях) або ви придбали залізну вхідні двері без замка.

  Врезка замков в железные двери: рекомендации специалистов

  У першому випадку процес установки замку можливо досить нескладним. Вам просто необхідно вийняти старий корпус з полотна і придбати аналогічний за розмірами. Це позбавить вас від зайвих робіт по трансформації конфігурації двері.

  У разі якщо ж ви захотіли змінити існуючий замок на більш надійний або у вашу нову двері просто виробник не врізав його, то направлятися приготувати наступний інструмент:

  • Дриль зі свердлами для металу.
  • Шуруповерт.
  • Напилки з металу.
  • УШМ — «болгарка» з відрізним диском по металу товщиною 1 мм
  • Кернер.

  По закінченні того, як інструмент готовий, можливо приступати до справи. Розглянемо варіант, в той час, коли потрібно «сновья» врізати замок в залізні двері.

  • В першу чергу необхідно розмітити місце входу в порожнину корпусу полотна. Для цього відміряємо близько 100 см від підлоги і робимо насічки на торці дверей.
  • Прикладаємо
  • Высверливаем крайні місця входу корпусу зверху і знизу свердлом з маленьким діаметром.

  направлятися знати! Що свердло не соскальзывало необхідно кернером намітити центр отвори.

  • Потім болгаркою дбайливо вирізаємо краю отвору для замкового корпусу. У разі якщо немає болгарки, то можливо висвердлити одне за іншим отвори потрібного діаметру (по товщині замку) і пізніше обробити їх напилком.
  • Контролюємо, чи входить корпус в призначене йому поглиблення. При необхідності збільшити його використовуємо знову УШМ або напилок.
  • Прикладаємо замок до корпусу двері на «рідне» місце і розмічаємо місце для личини — запірного механізму.
  • Высверливаем під секрет отвори з двох сторін дверного полотна.
  • Вірна врізання замку в залізні двері перевіряється так: вставляєте корпус у підготовлене заглиблення, кріпляться гвинтами, вставляєте і кріпіть личину. Після закінчення цих дій контролюєте з допомогою ключа рух ригелів, то є пара раз спробуєте закрити і відкрити замок.

  Кріплення накладок на замок дверей

  Наступний етап — монтаж накладок з ручками на дверне полотно.

  Тут можливо два варіанти установки:

  • Кріплення здійснюється за допомогою гвинтів, які йдуть в наборі з ручками.
  • Кріпимо дверні накладки саморізами.

  Врезка замков в железные двери: рекомендации специалистов

  При першому варіанті вам необхідно докласти накладки до того місця, де вони будуть кріпитися і намітити кернером центр отвори для гвинта. Поряд з цим свердло повинно бути трохи більше діаметра. Свердління необхідно створювати з двох сторін.

  По закінченні того, як зроблені отвори, вставляєте ручки-накладки на місця і стягуєте гвинтами.

  направлятися знати! У разі якщо на ручці є додатковий язичок для фіксатора, то під нього так само потрібно висвердлити отвори з двох сторін дверей.

  Другий метод несложнее — так само робите розмітку у відповідних отворах накладок і з саморізами по металу. Враховуйте, що даний метод кріплення не підходить для дверей-«шумовок», у яких товщина металу маленька!

  Завершуємо монтаж врізного замку в залізні двері

  Врізка замків в залізні двері завершується тим, що необхідно зробити отвори для заходу ригелів в дверній коробці.

  Тут така ж послідовність робіт, як при врізанні корпусу замку в порожнину дверного полотна:

  • В першу чергу намічаємо крайні точки: верх і низ. Потім робимо паралельні вимпили болгаркою (высверливаем свердлом по металу) між ними. Поряд з цим ширина опинилася порожнини у торці коробки повинна бути на 1-2 мм більше розмірів ригеля.
  • По закінченні того, як отвір готовий, закриваєте його особливої накладкою, прівернув її до корпусу коробки саморізами по металу.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.