Що ж робити, якщо зачинилися міжкімнатні

Одним з основних атрибутів кожної квартири або офісного приміщення, є міжкімнатні двері. Такі двері розділяють приміщення на кімнати, візуально обмежують простір.

Найбільш ключову роль граються в офісних приміщеннях. Вони бувають різних видів, їх роблять з різноманітних матеріалів, для різних бюджетів і потреб.

Досить часто, в будинках і офісах оснащують замками. Це не надскладні металеві конструкції, проте, вони роблять ряд дуже важливих функцій.

Замок може скоротити доступ у кімнату, в якій зберігаються відповідальні документи цінності. Так само він надає допомогу усамітнитися і скоротити небажана присутність, тим самим забезпечуючи спокійну або інтимну обстановку.

Як відкрити двері

Багато хто з нас стикалися з досить таки безглуздим і кумедним, але погано неприємною обстановкою, в той час, коли замок заїдав. І відбувалося це, в більшості випадків, в самий невідповідний момент. Багато людей починають панікувати і, не знаючи, як відкрити двері зможуть вдатися до такого радикального рішення, як вибивання.

Не поспішайте! Досить зібратися з думками, угамувати напад паніки, і виконати декілька порад, які допоможуть відкрити її. У випадку, якщо зачинилися двері, насамперед, заспокойтеся. Відкрити неслухняний замок можливо за допомогою підручних інструментів.

По закінченні того як міжкімнатні двері зачинилися необхідно придумати як, не завдавши їй шкоду, зберігши первісний вигляд.

Рада! Захлопуються заклинивают і виходять з ладу недорогі замки. Якщо ви не бажаєте опинитися в скрутній обстановці, то не скупіться при покупці замку. Різниця в ціні між дуже нехорошої фурнітурою і звичайної, не так вже й висока.

Отже, змоделюємо ситуацію: у вас зачинилися двері, і ви не розумієте, як її відкрити. При таких умовах, наступні рекомендації саме для вас:

Підручні засоби

Пластикова карта

Что же делать, в случае если захлопнулась межкомнатная

Найбільш простим і стрімким методом відкрити захлопнутую її є застосування простої пластикової карти. У разі якщо на ваших дверей коштує нескладний замок-язичок, то вистачить того, щоб ви провели пластиковою карткою, або будь-яким іншим вузьким жорстким предметом вертикально свого замку, тим самим відсунувши язичок.

Впливаючи на язичок, ми наведемо механізм в дію. Потім, досить ручку і відкрити вхідні міжкімнатні двері.

Механізм-клямка

У випадку якщо встановлено механізм-клямка, то його потрібно буде розкривати мало в іншому випадку.

  • Якщо ви повертаєте вертушку, а ваш замок ніяк не реагує, і ви не маєте можливість відкрити міжкімнатні двері, то вам потрібно буде викрутити болти, розташовані на дверній ручці і вийміть її вміст.
  • У разі якщо по чистій випадковості інструменти залишилися за іншу сторін, то скористайтеся чайною ложкою, або, на худий кінець, застосовуйте свій ніготь.
  • По закінченні того, як ви демонтували вміст замку, візьміть олівець або подібний предмет.
  • Намацайте в центрі маленької горбок. Він саме і є защелкивающимся механізмом.
  • З побоюванням натисніть на нього і одночасно з цим дією проверніть ручку. Зараз ви розумієте ще один метод, як відкрити захлопнувшуюся міжкімнатні двері.

Застосування спиць

Відчуйте себе справжнім зломщиком. Для цієї операції вам знадобиться спиця для в’язання, пилочка для нігтів, або інші схожі предмети.

Ваша основна мета – це намацати рухомі складові замку і спробувати дбайливо їх трохи підняти. Якщо ви зробите все правильно, і вам посміхнеться успіх, ви почуєте характерне клацання.

Злом замку

Что же делать, в случае если захлопнулась межкомнатная

Найскладнішим методом відкриття, є злом замку з ключем.

Виштовхування ключа

Такі замки, в більшості випадків, встановлюють в кабінет або спальну кімнату (див. Установка замку в міжкімнатні двері).

Отже:

  • У тому випадку, якщо ваша двері зачинилися, а ключ залишився в замку, то підкладіть під двері газету і акуратними точками постарайтеся вибити ключ двері.
  • У разі якщо такий метод не допоміг, то спробуйте вибити ключ викруткою або стрижнем від кулькової ручки. В той момент, в той час, коли ключ випав, підтягніть його на підкладеною газеті і відкрийте її внутрішньої сторони.

Рада! У тому випадку, якщо ви перепробували всі варіанти відкривання міжкімнатних дверей, та нічого не допомогло, не впадайте у відчай. Немає необхідності у выламывании двері.

  • Спробуйте демонтувати замок повністю. Це кращий варіант, оскільки замок можливо буде повернути на місце або замінити його новим замком.
  • У будь-якому випадку, даний варіант дешевше, ніж виламування міжкімнатних дверей, нехай і не такий стрімкий.

Отже, ви купили дуже корисний і потрібний навик, по відкриттю захлопнутых міжкімнатних дверей. Ці знання допоможуть вам уникнути неприємних обстановок.

Основне, не піддаватися нападів паніки, а грунтовно і раціонально підійти до вирішення проблеми. Зі свого боку, ми рекомендуємо тримати підручні інструменти в такому місці, в якому ви зможете постійно мати до них доступ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.