Ручки для вхідних дверей, вибираємо більш відповідну

У разі якщо простій людині поставити запитання: з чого складається сама нескладна вхідні двері – він, не замислюючись, відповість, що кожна вхідні двері складається з дверної коробки.

Бути може, дещо-які відшукають в пам’яті про дверну коробку. На жаль, але не всі знають, що вхідні двері складається з безлічі складових. Дверні ручки вхідні є найбільш значущим елементом кожної вхідних дверей.

Не слід забувати, що будь-яку вхідні двері можливо порівняти з налагодженою роботою людського організму.

І складається даний організм з наступних частин:

 • дверне полотно;
 • дверна коробка;
 • дверний замок;
 • дверні петлі;
 • ручка для вхідних дверей
 • інша дверна фурнітура.

Вхідні двері – це основна і перша лінія оборони, яка стоїть на шляху проникнення в наші будинки злочинців. Вхідні двері зобов’язана захищати наші будинки від холоду і інших шкідливих дій зовнішнього середовища. Крім теплоізоляції, хороша вхідні двері вбереже наш душевний стан, рятуючи нас від небажаних і не завжди приємних звуків вулиці.

Ще однією важливою властивістю вхідних дверей є те, що вона є першим, що помітять ваші гості на дорозі у ваше житло. У вхідних дверей все повинно бути збалансовано, від ручки для вхідних дверей до декоративних елементів оформлення (див. Оформлення вхідних дверей: прикрашаємо зі смаком).

Ви маєте можливість витратити багато грошей на дорогі вхідні двері, оформлену, припустимо, каменем, але перше, з чим контактує ваш гість – це ручка на вхідні двері. Виходячи з цього, до її вибору треба підійти з великою серйозністю.

Рада! В хорошій вхідних дверей все має бути збалансовано. Сама двері зобов’язана відповідати неспециализированному екстер’єрним увазі, вона не повинна дуже сильно виділятися і дисонувати з фасадом житлового будинку.

Це ж стосується і дверної фурнітури. Крім того дверні ручки для вхідних дверей повинні доходити по стилю, і не виділятися з неспеціалізованого малюнка. В іншому випадку, можливо уславитися господарем з поганим смаком.

Основний елемент керування дверима

Ручка для дверей вхідних це невід’ємним і найбільш значущим елементом дверної фурнітури. Дверна ручка – це якраз той елемент вхідних дверей, з якими ми контактуємо щодня, а, ймовірно, і пару разів за день.

Ручки для входных дверей, выбираем более подходящую

Не залежно від своєї різновиди, будь-то ручки скоби для вхідних дверей і інший вид ручок, вони повинні бути якісними і надійними, оскільки від них залежить легкодоступність в наше житло. Крім цього, дверна ручка повинна мати гарний, стильний зовнішній вигляд, щоб експлуатація такої ручки була не лише практичною, але і приємною.

Ручки на двері вхідні роблять з різних матеріалів, найбільш поширені з них це:

 • залізні дверні ручки;
 • дерев’яні дверні ручки;
 • скляні дверні ручки;
 • дверні ручки з пластику.

Вкрай важливо, щоб матеріал дверних ручок мав можливість протистояти негативним умов зовнішнього середовища і фізичній дії злочинців. Вважається, що найбільш сприятливим матеріалом для виготовлення ручок до вхідних дверей, є латунь або нержавіюча сталь з полірованою поверхнею.

Хорошим матеріалом для дверних ручок так само є анодований алюміній. Так само не рекомендується застосування дверних ручок покритих різних лаком або різноманітною фарбою. У ході експлуатації такі дверні ручки швидко втратять свій зовнішній вигляд, і їх потрібно буде замінити.

Не забувайте, що для будь вхідних дверей потрібно підбирати ручки на вхідні двері, у яких є особливі міцні захисні накладки, які виготовляються з міцної сталі. Таки ручки вдало протистоять выламыванию або вибивання циліндра замка вхідних дверей.

Якісні ручки, повинні володіти величезним запасом міцності. Хороша дверна ручка зобов’язана витримувати високе навантаження (приблизно до 80 кілограм).

Всі дверні ручки поділяються на дві категорії:

 • натискні дверні ручки
 • стаціонарні дверні ручки.

Самі по собі ці два види діляться на безліч підвидів дверних ручок. Виходячи з цього, розглянемо основні відмінності між натискними і стаціонарними дверними ручками.

Натискні дверні ручки

Особливий вид дверних ручок, протягом експлуатації якого, при натисканні на ручку приводиться в рух особливий язичок від замка вхідних дверей. Так, відбувається процес відкривання-закривання вхідних дверей.

Незвичайною різновидом цих класичних дверних ручок можна вважати ручки, виконані у форм-факторі нобов або ручок-куль. Щоб відкрити дверний замок, вам потрібно провернути таку дверну ручку. Саме тому такі дверні ручки досить часто іменують дверними ручками поворотного типу.

Ручки для входных дверей, выбираем более подходящую

Стаціонарна дверна ручка

Вхідні дверні ручки стаціонарного типу мають значну відмінність від натискних дверних ручок. Стаціонарні ручки жодним чином не пов’язані з механізмом роботи дверного замка. Це вказує, що щоб потрапити в житлове приміщення, вам не потрібно натискати або крутити таку дверну ручку.

Достатньо лише провернути ключ у замковій щілині, узятися рукою за стаціонарну дверну ручку і відкрити вхідні двері штовхаючи або притягаючи її. Встановлюю такі дверні ручки поблизу замку, конкретно на дверне полотно. Для кріплення застосовують особливі стягують гвинти.

Ручки для входных дверей, выбираем более подходящую

На сьогодні можливо відшукати у продажу величезне різноманіття дверних ручок. На вітчизняному ринку повно дверних ручок з різним дизайном і різноманітних форм.

Дверну ручку можливо підібрати для будь-яких, крім того найскладніших замкових систем. У тому випадку, якщо зламалася ручка на вхідних дверях, вам достатньо придбати аналогічну ручку або замінити її на дверну ручку з більш міцного матеріалу.

Основними параметрами, за якими потрібно вибирати дверні ручки, є:

 • матеріали, з яких вони виготовлені
 • ціна дверної ручки.

Лише вам вирішувати, які конкретно дверні ручки застосовувати. Завдяки сучасному ринку дверної фурнітури, можливо підібрати не тільки міцну і довговічну дверну ручку, але і вишуканий елемент дверної фурнітури, який підійде до самим незвичайним дизайнерським рішенням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.