Ремонт замків в залізних дверях власними силами

Що робити, якщо зламався замок? Призвести до спробувати самостійно зробити ремонт замку дверей або його і придбати новий?

Чому може зламатися замок? Перша і головна причина в його знос, оскільки нічого вічного осіб створювати поки не навчився.

Поломка можливо пов’язана і з неправильною установкою засува або дверцят, неякісною збіркою або бракованими деталями в самому замку, з тим, що хтось пробував відкрити його, застосовуючи відмичку, або зламати двері.

Варто ремонтувати замок

Ремонт засувів в залізних дверей мати місце лише в разі малому поломки, та і то за умови, що завод-виробник потурбувався випуском запасних деталей. На жаль, це роблять не всі виробники.

Але у випадку якщо порахувати, у скільки може обійтися демонтаж, діагностика запору, його перебирання, придбання запчастин, ремонт та установка, як правило виходить, що дешевше відразу придбати нове закриває пристрій. Але це відноситься, в основному, засувів вітчизняного виробництва. У разі якщо ж у вашої залізної дверцята варто дорога імпортна модель засува, під яку і конструювалася вся конструкція двері, вставити інший замок час від часу просто нереально.

Доводиться або поміняти двері повністю, або все ж постаратися провести ремонт залізних замків дверних коробок. Звичайно ж, у разі якщо досвіду в таких справах у вас немає, а з конструкцією засува ви не звичні, буде потрібно хороший експерт.

У той час, коли ймовірний ремонт замку

З деякими проблемами в роботі засува можливо впоратися своїми силами.

Ремонт замков в железных дверях собственными силами

Отже:

 • У разі якщо дверцята не зачиняються на засувку, бути може, справа крім того, не в замку, а в тому, що язичок не потрапляє у відповідну частину на дверній коробці з-за перекосу дверного блока (див. Ремонт вхідних дверей).
 • У разі якщо замок закривається лише при сильному натисканні на дверцята, його необхідно відрегулювати, або розточити приймальні отвори для ригелів.
 • У разі якщо замок не добре працює як при закритій, так і при відкритих дверцятах, його потрібно буде розібрати, щоб дізнатися обставина заїдання, знайти вийшов з ладу елемент і замінити його.
 • У разі якщо у циліндровий засув не добре вставляється ключ, можливо замінити личинку засува. Але не поспішайте одразу лагодити замки для залізних дверей – ремонт може і не знадобитися. Бути може, вистачить почистити і змастити.
 • У разі якщо те ж відбувається з сувальдним замком, необхідно відрегулювати накладку. У разі якщо це не надасть допомогу, бути може, ваші ключі зносилися. В цьому випадку потрібно буде замінити запор.

Практичні поради по ремонту замків

Запропоновані нижче варіанти незалежного ремонту застосовні лише для простих сувальдних або циліндрових замків.

Ремонт замков в железных дверях собственными силами

У випадку з більш складними механізмами без майстра і особливих інструментів буде не обійтися:

 • Упевніться в надійності, як працює засув при відкритих дверцятах. У разі якщо ключ легко вставляється і повертається, приводячи в рух ригелі, значить, справа не в замку, а в наступній частині. Її направлятися розточити, і замок функціонуватиме нормально.
 • У разі якщо при відкритій двері запор відмовляється працювати, вийміть з нього циліндровий механізм і впевніться в надійності його роботу. У разі якщо обставина в ньому, ремонт засува в залізній дверцятах буде полягати лише в заміні личинки. У разі якщо ж циліндр працює, значить, необхідно поміняти сам корпус запору або цілий запор.
 • При непрацюючому сувальдном замку вийміть його з дверей і обережно зніміть кришку, відкрутивши гвинти, що фіксують половинки корпусу. Пильно огляньте механізм, щоб з’ясувати, що саме заважає звичайній роботі запору. У разі якщо знайдете, що обставина в розірваної пружині, не пробуйте замінити – краще купіть новий запор.
 • Увага! Розбираючи засув, будьте уважні й обачні. А якщо ви не звичні з правилами його роботи, краще не пробуйте ремонтувати його самі. Невмілі дії зможуть привести до остаточної поломки механізму, який експерт мав можливість відрегулювати за лічені хвилини.

  Обставини і наслідки

  У разі якщо запор не став добре працювати, не слід відразу ж поспішати поміняти запор. Частенько обставиною того робиться елементарне засмічення замкової щілини.

  Це може статися і саме по собі з часом, але часто стають винуватцями хулігани, сующие в отвори для ключів сірники або заливають клей. В цьому випадку достатньо почистити і добре змастити засув, щоб повернути йому працездатність.

  На жаль, трапляються і такі ситуації, як спроба злому замка злочинцями або вимушений екстрений злом у разі надзвичайної обстановці, в той час, коли очікувати господарів з ключами немає часу (пожежа, витік тощо).

  Потім ремонт залізних дверей замків мати місце лише в тому випадку, якщо достатньо заміни пошкодженої конструктивної деталі. Але частіше істотно простіше поміняти запор повністю.

  Якщо ви не маєте можливість відкрити залізні дверцята зі складним сейфовим засувом, сходу приводьте до фахівця. Навряд чи ви зумієте відшукати потрібні інструменти і агрегати, що дозволяють відкрити двері без шкоди для запору (див. Як відкрити вхідні двері без ключа).

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.