Петлі для дверей: їх види та правила вибору

Петлі двері бувають досить різні. Їх вибір залежить в першу чергу від ваги конструкції і захисту приміщення.

Так само вплине і матеріал виготовлення дверей. Приміром ковані петлі для дверей чудово підійдуть до металу або дерева, на пластик ставити їх не слід.

Зараз ми розповімо, як вибрати петлі для дверей і на що варто звернути увагу. Ціна їх досить різноманітна, тут здебільшого впливає матеріал виготовлення. Але в будь-якому випадку основним є, куди веде ця двері.

На відео у даній статті ви зможете поглянути повний асортимент цієї продукції і вибрати саме те, що вам потрібно.

 • 1 Петлі на двері: вибір, види та особливості
 • 1.1 Універсальні петлі нероз’ємні
 • 1.2 Вкручені петлі
 • 1.2.1 Переваги вкручених петель
 • 1.3 Петлі прихованого типу та їх особливості
  • 1.3.1 Приховані дверні петлі і їх переваги
  • 1.3.2 Як і де необхідно встановлювати приховані дверні петлі
  • 2 Які конкретно петлі вибрати
  • 3 Принципово важливо знати
  • Петлі на двері: вибір, види та особливості

   Говорячи в цілому про дверних петлях, то, в більшості випадків, це нескладні механізми, завдяки яким, як ми знаємо, двері кріпиться до рами. Вибрати такі вироби незмінно ймовірно з легкістю, оскільки вони представлені зараз досить широко. Їх установка робиться своїми руками, і нічого складного в цьому немає.

   Увага: Але принципово важливо завчасно розуміти, що дверні петлі бувають, як універсальними, так і роз’ємними, відповідно, ви повинні усвідомити, який саме варіант вам підійде найбільше.

   • У разі якщо вибір припав на другий варіант, тоді дана конструкція дозволить зняти двері з рами, поряд з цим петлі знімати не доведеться.
   • Універсальні петлі необхідно буде відкручувати від дверної рами в обов’язковому порядку. Крім цього вони розрізняються і місцем установки, методом кріплення, виходячи з цього необхідно завчасно визначити про це.

   Універсальні петлі нероз’ємні

   Даний тип петель не так і мало використовується. Час від часу це буде найкращим варіантом вибору.

   Петли для дверей: их виды и правила выбора

   Отже:

   • Їх ціна не дорога, крім цього є надійними при довгій експлуатації, і ви оціните так і те, що вони широко представлені в торгових мережах.
   • Накладні роз’ємні петлі з врізкою вважається тим типом петель, які складаються з двох рознімних частин. Такі вироби крім цього недорого коштують, поряд з цим є довговічними.
   • За великим рахунком, якщо ви почнете вибирати петлі в спеціалізованому магазині, то незмінно можливо придбати якісні і якісні вироби, які будуть допомагати багато років, постійно радуючи чортами і високою якістю.
   • Такі дверні петлі для важких залізних дверей беруть найчастіше. Для вхідних роблять антисъемный ковпачком. Тоді це більше убезпечить житло.

   Вкручені петлі

   У тому випадку, якщо вибір ліг на такий тип петель, то знайте, що:

   Петли для дверей: их виды и правила выбора

   • Вони складаються з двох частин, на яких розташовані штирі з різьбленням. Поряд з цим що стосується створчатой частини, то вона ввертається в полотно дверей, а рамна частина в дверну коробку.
   • Такі петлі зараз поширені, вони відрізняються довговічністю, крім цього, їх можливо сміливо застосовувати не тільки на дверях з напливом, але ще й без напливу, а адже це важлива перевага.
   • Ці петлі представлені в широкому розмаїтті, їх моделі зможуть відрізнятися числом штирьков. У тому випадку, якщо планується придбання легких дверей, то можливо застосовувати, як двухштыревые, так і трештыревые петлі.
   • Але що стосується більш важких дверей, то, звичайно ж, тут необхідно буде використовувати тільки – четырехштыревые петлі.
   • Такі петлі прийнято виготовляти з якісної сталі, що дозволяє усвідомити, вони відрізняються високою якістю і надійністю, відповідно, вони не підведуть вас. Варто купити їх, хоча б щоб особисто переконатися в тому, що так і є.

   Увага: Такі петлі славляться тим, що знос петлі дверей для того щоб типу зводиться до нуля, чим не можуть похвалитися багато інші аналогічні вироби. Незмінно можливо створити єдиний колірний стиль, оскільки для цього прийнято застосовувати особливі декоративні ковпачки, вони надягають на видиму частину петлі.

   При цьому необхідно знати, що такі ковпачки, в більшості випадків виготовляються з пластику, алюмінію і латуні, так що, придбати їх можна у будь-якому випадку.

   Переваги вкручених петель

   Дана конструкція має свої вагомі переваги.

   • Такі петлі відрізняються низькою ціною, відповідно, будь-який бажаючий зможе купити їх без особливих неприємностей.
   • Крім цього, принципово важливо додати так і те, що петлі надійні і довговічні, незмінно можливо застосовувати декоративні ковпачки, а вони нададуть допомогу створити єдиний колірний стиль, про що марить будь-який господар.

   Петлі прихованого типу та їх особливості

   У разі якщо купити петлі прихованого типу, причому роблячи це в пристойному і солідному магазині, то ви переконаєтеся, що справді такі вироби довговічні і надійні. Вони ще й невидимі, а це час від часу досить принципово важливо.

   Петли для дверей: их виды и правила выбора

   • Вони дозволяють відкривати і закривати стулки до 200 000 разів, поряд з цим ніяких неприємностей не має можливості, що само собою зрозуміло, приємно, і не має можливості не радувати.
   • Такі петлі прийнято виготовляти з особливого цамака – сплаву, він зі свого боку, складається з чотирьох металів, куди входять алюміній, магній, цинк і мідь. Відразу хочеться подчернуть, що цамак є нешкідливим для людини, він відрізняється міцністю, хорошими властивостями, гладкою поверхнею.
   • Двері з прихованими петлями не так і просто зняти зовнішньої сторони. Виходячи з цього їх з успіхом використовують на вхідних дверях.
   • Крім цього на готові вироби прийнято наносити латунні, хромовані покриття, вони зі свого боку, зможуть бути не тільки матовими, але і глянсовими, так що, перед вами важливий вибір.
   • Сама конструкція таких петель складається з шарніра, він зі свого боку, захований в залізний корпус, а з полотном з’єднання відбувається за допомогою важеля, він складається з двох частин, скріплених гвинтом.

   Приховані дверні петлі і їх переваги

   По закінченні всього сказаного, не легко додуматися, що справді петлі даного типу відрізняються неповторними перевагами і чортами, відповідно, хоча купити саме такі вироби, ви будете впевнені, у здійсненні правильного вибору.

   • В першу чергу необхідно знати, що, отримуючи такі петлі, ви зможете здійснювати регулювання стулки, яка вже буде встановлена, не потрібно створювати демонтаж.
   • Вони дозволяють створити величезний кут відкривання, а це так принципово важливо, в той час, коли потрібно перенести великогабаритну меблі, приміром.
   • Природно, петлі відрізняються надійністю, високою якістю, відповідно, вироби будуть допомагати тривалий час.
   • Зовні такі петлі не будуть помітними, відповідно, якщо ви пред’являєте до дизайну і інтер’єру особливу увагу, то зараз ви зможете створити такий інтер’єр, про який і марите, неприємностей бути не повинно.
   • Відрізняються і додатковим захистом від проникнення в приміщення сторонніх людей, оскільки нереально спиляти або збити петлю, так що і ця перевага вами буде оцінено в будь-якому випадку, як прямувати.

   Як і де необхідно встановлювати приховані дверні петлі

   Вибираючи петлі даного типу, насамперед, ви повинні знати про масі дверного полотна.

   Увага: Чим міцніше конструкція петлі, тим відповідно вона є дорожче, так що якщо ви вирішили встановити легку стулку, то знайте, що не потрібно переплачувати, оскільки в цьому непотрібно.

   • Крім цього, не потрібно купувати і масивну фурнітуру, відповідно, зараз необхідно розуміти, що для кожного варіанту, ви зможете відшукати відповідне рішення, а адже це приємно.
   • Встановлювати петлі в нефальцованные і фальцовані дверні конструкції, в якості основного матеріалу для коробки, полотна може служити не тільки деревина, але і алюміній, сталь.
   • Починаючи займатися монтажем петель даного типу, ви повинні розуміти, що робиться це в торець дверного полотна з боку косяка, у разі якщо немає досвіду, то краще довірити процедуру експертам, які виконають її швидко і як слід.
   • Роботу необхідно створювати з особливою точністю, щоб протягом закривання дверей не з’являлися щілини, виходячи з цього ви повинні точно знати, як варто вчинити вам. Незмінно можливо встановити приховані петлі на стулку в кількості трьох штук, так, ви зможете забезпечити додаткову надійність, тривалий термін її експлуатації.
   • Коли відбувається навішування готового полотна на коробку, ви повинні провести регулювання, робиться це за допомогою шестигранного ключа, тобто зробити це можливо по горизонталі, тут потрібно буде вирівнювати стулки відносного одвірка.
   • У разі якщо цей варіант вам не підходить, то можливо зробити це по вертикалі, тоді необхідно створювати коригування зазорів між полотном і підлогою, або ж, можливо зробити це по притиску – тут необхідно провести настройку рівномірності притиску полотна до коробки.

   У будь-якому випадку, ви повинні вибрати для себе найбільш підходящий варіант регулювання, щоб не з’являлося жодних неприємностей.

   Увага: Перед тим, як ви захочете купити приховані петлі, необхідно завчасно знати, що не всі моделі для того щоб типу петель, піддаються регулюванню, необхідно купувати лише ті моделі, у яких є дана функція. Так що, необхідно залишатися уважними і знати про такі нюанси, щоб уникнути різних неприємностей.

   Які конкретно петлі вибрати

   Не звертаючи уваги на те, що нами було поведано про багатьох видах і типах петель, необхідно розуміти, що досить часто багато господарі не знають, які конкретно якраз петлі необхідно вибрати, оскільки вони представлені так широко, що іноді не вдається зробити правильний їх вибір.

   Увага: За великим рахунком купити петлі можливо кожні, оскільки дуже багато залежить тільки від вашого смаку і двері, на яку фактично, і ви хочете їх купувати. У разі якщо мова заходить про орних або складаються дверях, то знайте, що вони повинні мати петлі в обов’язковому порядку.

   Отже:

   • Розсувні, навісні міжкімнатні двері, в більшості випадків, комплектуються особливими роликами і направляючими, по них і переміщуються полотна. Необхідно знати, що петлі бувають накладними, врізними, прихованими, ввертными і барними.
   • Само собою зрозуміло, перед вами не нескладний вибір, але ви повинні спробувати вибрати саме ті петлі, які чудово підійдуть для вашої двері, не забувайте і враховуйте це в будь-якому випадку.
   • Принципово важливо врахувати і тип установки петель, наприклад, накладні петлі, прийнято встановлювати у вигляді латочок, а що стосується врізних петель, то вони кріпляться в особливих зроблених для цього прорізах і т. д.
   • Петлі на пластикові двері оптимальніше підбирати під колір двері і коробки, їх широкий асортимент представлений в спеціалізованих магазинах.
   • Петлі для скляних дверей беруть не дуже об’ємні. Тут так само відповідальний колір полотна і коробки.

   Принципово важливо знати

   Отримуючи ту або іншу конструкцію, ви повинні чітко розуміти, що вони мають свої особливості, крім цього вироби призначені для певних цілей, які стоять перед вами.

   • Наприклад, накладні петлі зараз вважаються найбільш поширеними і популярними, оскільки вони чудово підходять для легких дверей економ – класу, адже здебільшого саме такі вироби присутні в домі у кожного господаря, виходячи з цього і петлі вони купують відповідні.
   • Врізні петлі прийнято ставити на вхідні групи, важкі полотна, а що стосується вкручених петель, то вони чудово підходять для легких залізних дверей. Барні петлі виготовляються для стулок, які розкриваються в обидві сторони.

   Зараз ви розумієте про дверних петлях все, відповідно, зможете в будь-якому випадку, купити те, що вам потрібно. Намагайтеся вибирати справді якісні і якісні петлі, які будуть допомагати багато років.

   І незалежно, чи берете ви петля для скляних дверей небудь інший, принципово важливо щоб вони вписувалися в неспеціалізований інтер’єр і доповнювали його. Інструкція надасть допомогу вам у цьому питанні. Подивіться фото і підберіть найкращий варіант.

   Добавить комментарий

   Ваш e-mail не будет опубликован.