Як відкрити замок міжкімнатних дверей: неприємні життєві

Що робити, якщо зламався замок, зачинилися двері або її закрив зсередини дитина і не має можливості відкрити сам? При наявності ключа як правило це не неприємність. Ми порадимо вам кілька способів, як відкрити замок без ключа.

Щоб відкрити, спершу необхідно знайти причину, по якій вона не розкривається.

Самі досить часто видящиеся варіанти:

 • Зламався замок
 • Сдвинувшаяся засувка
 • Заклинив язичок
 • Застряглий в свердловині ключ

Які конкретно зможуть бути обставини походження неприємності?

Щоб відшукати місце, в якому двері утримується в закритому стані, її необхідно спробувати підчепити величезної викруткою в різних місцях і спробувати посувати. Потім ви можете вирішити, що ж робити.

Що робити, якщо зрушилася засувка

У разі якщо в замку встановлена засувка, вона час від часу не докручивается при відкриванні. Штовхнувши двері, щоб закрити її, можливо загнати сдвинувшуюся на пару міліметрів засувку в паз.

І цих міліметрів вистачить, щоб вона досить добре зафіксувалася в коробці. В цьому випадку вам буде потрібно всього лише вставити в щілину між коробкою і дверним полотном викрутку або інший твердий предмет, і віджати двері.

Що робити, якщо заклинило язичок замку

У разі якщо двері не зачинені на ключ, але ви не маєте можливість відкрити поворотом ручки з причини того, що заклинило язичок, спробуйте відшукати якийсь плоский і гнучкий предмет, наприклад, ніж, залізну лінійку або просту пластикову картку.

Как открыть замок межкомнатной двери: неприятные жизненные

Отже:

 • Вставте картку в щілину між коробкою і полотном в тому місці, де знаходиться язичок замку.
 • Нахиліть карту в бік дверної ручки і натисніть на неї. Ви повинні відчути, як вона ковзає по скошеного зрізу язичка.
 • Зараз вставте карту від себе, щоб вона змусила язичок піти в замок. Поряд з цим натискайте на двері або тягніть її на себе, в залежності від того, в який бік вона розкривається.
 • Якщо ви опинилися з того боку, де язичок не має зрізу, карту або ніж необхідно буде вставити зверху і нахилити навскіс, намагаючись дістати внутрішню сторону замку. Щоб натиснути на язичок, потрібно докласти зусилля.
 • Що робити, якщо зламався замок

  У разі якщо обставиною нездійсненності відкрити двері стала поломка замка, вам необхідно буде дістатися до його механізму.

  Как открыть замок межкомнатной двери: неприятные жизненные

  Несложнее всього зробити це у випадку, якщо мова заходить про англійському замку, у якого досить висвердлити циліндровий механізм. Видаливши личинку замку, необхідно зачепити залізним гачком приводний механізм, щоб ригелі пішли в корпус. Циліндр можливо і вибити, вперши в нього підходить за розміром жорсткий предмет і б’ючи по ньому молотком.

  З замками іншої конструкції справа йде складніше. У разі якщо ручка закріплена на двері видимими болтами, їх можливо викрутити викруткою або будь-яким іншим підручним предметом – ножем, пилкою для нігтів і т. д.

  Знявши ручку, візьміть будь загострений вузький предмет, наприклад, в’язальну спицю або олівець, намацайте їм защелкивающий механізм і натисніть на нього, в один момент пробуючи відкрити двері.

  Как открыть замок межкомнатной двери: неприятные жизненные

  У разі якщо ж справа не в засувці, а в заклинившем ригелі замку, обійтися без експерта буде важко.

  Але все ж можливо спробувати наступне:

 • Демонтуйте декоративні наличники (див. Установка наличників міжкімнатних дверей) з коробки.
 • За допомогою молотка і зубила видалити ту частину коробки, в яку врізана приймальна залізна накладка.
 • У разі якщо двері розкривається на вас, ви легко зможете відкрити її. У разі якщо ні, доведеться зовсім зламати коробку. Але є шанс зберегти у непошкодженому стані дороге дверне полотно.
 • Ще один варіант можливо застосовувати, у разі якщо між полотном і коробкою є достатній зазор, в якому видно ригель замку. Його можливо перерізати допомогою болгарки. Або тим же методом зрізати петлі, на яких висить міжкімнатні двері.

  Порада: Якщо ви не в змозі впоратися самі, не поспішайте виламувати двері або спробувати проникнути в кімнату через балкон. Приведіть до фахівців з компанії, в якій замовляли двері або співробітників МНС, які знають, як розкрити замок з найменшим збитком для неї.

  Не забувайте, що обставиною поломки як правило не рідкість його невірна установка (див. Врізання замку в міжкімнатні двері). У більшості випадків, ремонт ненадовго повертає йому функціональність, частіше його доводиться поміняти. Зробити це не важко, важче повернути первісний вигляд зламаною зломом дверей.

  Виходячи з цього, коли ви помічаєте неполадки в роботі замку або провисання дверного полотна, сходу ліквідуйте ці несправності, щоб не доводити справу до вимушеного екстреного втручання.

  Що робити, якщо ключ залишився в свердловині інакше двері

  Как открыть замок межкомнатной двери: неприятные жизненные

  Така обстановка значно частіше з’являється, у випадку якщо вас помилково закрили зовні або в разі якщо в кімнаті закрився дитина, яка самостійно не має можливості відкрити.

  У цьому випадку в більшості випадків виходить обійтися без важливого втручання в механізм замка або конструкцію дверей. Метод нескладний і в далекому минулому відомий багатьом в’язням» чужий неуважності або батьківського виховання.

  Необхідно просунути в щілину під дверима газету або великий аркуш паперу, взяти шпильку, вузьку спицю або цвях і з їх допомогою спробувати виштовхнути ключ замкової щілини назовні. У той час, коли він впаде на завчасно подложенную газету, її необхідно буде втягнути назад у кімнату і відкрити ключем зі свого боку.

  Але це можливо лише в тому випадку, якщо ключ не повернуть в замку, і в разі якщо замкова свердловина є з обох сторін.

  Інші варіанти відкриття

  У разі якщо ручка забезпечена з внутрішньої сторони засувкою у вигляді клавіші на декоративної накладки, то при надавленной клавіші двері закривається так, що зовні відкрити її поворотом ручки нереально. Але для таких випадків із зовнішньої сторони дверей під ручкою передбачено маленький отвір, в яке потрібно вставити спицю і натиснути, щоб повернути клавішу віджате положення.

  У разі якщо захлопнувшаяся двері має скління (див. Міжкімнатні двері з вітражем: про красу і індивідуальності), можливо постаратися зняти скло, знявши утримують його багетні рамки. В крайньому випадку можливо розбити скло – вставити нове обійдеться дешевше, ніж цілком поміняти зламану двері.

  Взявши доступ до обом сторонам замку, вам буде несложнее відкрити або демонтувати його.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован.